Opis:

Tematy powiązane z podatkami nie dla każdego są zrozumiałe, zwłaszcza że w polskim prawie podatkowym często pojawiają się aktualizacje i trudno jest pozostawać ze wszystkim na bieżąco. Dlatego jeśli ktoś chce się upewnić, że odpowiednio prowadzi własne sprawy podatkowe, może skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zajmują się systemem fiskalnym na co dzień. 

Klientami w miejscu takim jak kancelaria podatkowa w Katowicach są przedsiębiorcy, jak i  właściciele startupów. Każdorazowo zakres zlecenia jest ustalany na indywidualnych zasadach. Odbywa się to podczas pierwszej konsultacji, tuż po tym, jak doradcy podatkowi zaznajomią się z oczekiwaniami zainteresowanych współpracą osób. 

Firma prezentująca swoją ofertę pod adresem jztl.pl zajmuje się przede wszystkim doradztwem podatkowym. Jest to szeroki temat, obejmujący takie zagadnienia jak między innymi: 

  • podatki dochodowe od osób fizycznych, 
  • podatki dochodowe od osób prawnych, 
  • VAT,
  • ceny transferowe,
  • podatki od nieruchomości. 

Dodatkowo podejmowanych jest wiele współprac dotyczących innych zagadnień, w zależności od tego, czego w danym czasie potrzebują klienci. Z uwagi na to, że doradcy posługują się również językiem obcym, usługi świadczone są zarówno dla przedsiębiorców polskich, jak i zagranicznych.

Kluczowe jest pierwsze spotkanie, ponieważ to podczas jego trwania klient szczegółowo omawia, z czym skierował się do kancelarii, a eksperci podejmują decyzję o tym, jakie konkretne działania wprowadzić. Wystarczy jedna konsultacja, aby klient poczuł się pewniej, gdy chodzi o prawo podatkowe. Będzie też wiedział, że jego sprawy fiskalne reprezentują osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. 

Poza bieżącym doradztwem podatkowym biuro zajmuje się reprezentowaniem klientów w postępowaniach, zarówno w sądach, jak i w urzędach skarbowych. Ta opcja okazuje się przydatna zwłaszcza dla tych przedsiębiorców, którzy mają nieuporządkowane kwestie podatkowe i zależy im na tym, aby wszystko było perfekcyjnie dopracowane. Dodatkowo można spodziewać się, że pracownicy kancelarii podatkowej przeprowadzą wnikliwy audyt w firmie, aby przekonać się od razu, jakie obszary funkcjonowania domagają się poprawy. Ustalenia wynikające z wnikliwej kontroli są wiążące i wpływają na dalsze postępowanie doradcy podatkowego. Każdą czynność konsultuje on z klientem.

Dodano: 21-01-2023
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://jztl.pl/doradca-podatkowy-warszawa/Ziobrowski Tax & Law


WWW: https://jztl.pl/

Plac Grzybowski 10, 00-104 Warszawa

Tel: 601813339

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy