Opis:

Czy można znaleźć tak wyjątkową restaurację, w której posiłek zamówią dosłownie wszyscy członkowie rodziny? Mowa tutaj nie tylko o osobach dorosłych oraz dzieciach, ale również klientach, którzy preferują dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. Okazuje się, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć nowoczesny i zarazem klimatyczny lokal, który zaoferuje tak zróżnicowane menu.

Gdzie zjeść smaczny posiłek w Krakowie?

W najbardziej turystycznym i magicznym wręcz polskim mieście, czyli w Krakowie - znajdują się przeróżne restauracje, które prześcigają się w ofertach oraz pomysłowych daniach. Jednak klienci wymagają w obecnych czasach czegoś więcej - nie tylko smacznych i równocześnie zdrowych posiłków, ale także miłego spędzenia czasu. Bez wątpienia, wszystkie powyższe oczekiwania zostały spełnione w restauracji Zielone Tarasy, która zlokalizowana została w samym sercu miasta. Mimo tego klienci mogą liczyć na spokój i wyjątkowy klimat - czeka bowiem na nich przepiękna oranżeria i taras, z którego rozprzestrzenia się cudowny widok na miasto oraz Beskidy, a czasem nawet i Tatry.

Co wyróżnia restaurację na tle pozostałych krakowskich lokali?

Przede wszystkim nowoczesne podejście oraz indywidualne traktowanie każdego klienta. W menu można znaleźć wyłącznie potrawy przygotowane z naturalnych i świeżych składników. Kucharz zapewnił również specjalne menu dla małych niejadków, którym z pewnością zasmakują mini pizze lub słodkie pierożki. Oczywiście wśród smacznych potraw, każdy wegetarianin i weganin znajdzie również coś dla siebie. Na stronie internetowej restauracji można zapoznać się z gotowym menu oraz zdjęciami całego lokalu i największej atrakcji, czyli wyjątkowego tarasu, który robi wrażenie szczególnie o wieczornej porze. 

Nic dziwnego, że restauracja jest coraz częściej wybierana jako miejsce do zorganizowania wielu rodzinnych uroczystości. Lokal może pochwalić się wieloma stałymi klientami, którzy chętnie wracają, aby celebrować ważne wydarzenia ze swoją rodziną oraz bliskimi znajomymi.

Dodano: 20-04-2020
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://www.zielone-tarasy.eu/Zielone Tarasy


WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/

aleja Juliusza Słowackiego 64, 30-004 Kraków

Tel: 12 631 13 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy