Opis:

Przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej zar-kar.com.pl zajmuje się wykonywaniem rozmaitych konstrukcji do wyposażenia domów i mieszkań. W jego ofercie znajdują się między innymi szafy na wymiar, które można zamówić w wersji przesuwnej lub z otwieranymi drzwiami. Każdy produkt jest wykonywany zgodnie z oczekiwaniami klienta. Firma sięga po wysokiej jakości materiały oraz inspiruje się najnowocześniejszymi trendami w aranżacji wnętrz. Przedsiębiorstwo wykonuje każde zlecenia od podstaw, zaczynając od projektu, który jest w pełni uzgodniony z klientem. Można zlecić mu także wyprodukowanie innych mebli pokojowych, a także wyposażenia kuchennego. Specjalizuje się również w zabudowie balkonów. Na życzenie klienta wykonywana jest symulacja w programie komputerowym, co ułatwia dokonanie ostatecznych wyborów. Firma ma kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży.

Każdy model szafy przesuwnej składa się z niezawodnego systemu który zapewnia pewne i stabilne prowadzenie drzwi. W skład konstrukcji wchodzą wózki jezdne umieszczone na stalowych prowadnicach, które są odporne na zniekształcenia. Łożyska kulkowe zastosowane w drzwiach są objęte dożywotnią gwarancją. Drzwi są chronione przed zabrudzeniami dzięki i obecności pierścienia. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią pozycjoneyr, które chronią przed odchyleniem się drzwi od płaszczyzny. Rolki można zamówić w kolorze zielonym lub szarym.

Wybór szafy przesuwnej jest polecany do pomieszczeń z ograniczoną ilością metrów kwadratowych. Tego typu konstrukcja pozwala znacząco zaoszczędzić miejsce. Wersja zabudowana umożliwia wykorzystanie całej  dostępnej przestrzeni, od podłogi do sufitu.

Każda szafa jest od początku do końca realizowana zgodnie z życzeniem zamawiającego. Na początku przedstawiciel firmy dokonuje szczegółowych pomiarów, następnie omawiane są kwestie związane z wyborem odpowiednich okuć i materiałów. Wybór jest dokonywany na podstawie katalogu produktów, jaki jest dostępny w biurze przedsiębiorstwa. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej firmy.

Dodano: 11-01-2022
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekoweŻAR & KAR ABC Nowych Wnętrz


WWW: https://www.zar-kar.com.pl/

Siedzibna 39, 00-001 Warszawa

Tel: 22 811 11 27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy