Opis:

Od wielu lat działa w branży obróbki metali przedsiębiorstwo ze strony zameh.pl. Ma ono swoją siedzibę niedaleko Wrocławia, gdzie dysponuje sporą powierzchnią hal produkcyjnych, w których może wykonywać nawet potężne konstrukcje stalowe. Zakres jego usług jest naprawdę imponujący, dlatego korzystają z nich między innymi firmy takich branż jak:

  • energetyczna,
  • kolejowa,
  • budowy maszyn,
  • farmaceutyczna,
  • górnicza.

Na sukcesy przedsiębiorstwa, a z pewnością należą do nich zamówienia od zagranicznych kontrahentów, składa się wiele czynników. Jest to wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie doskonale wykwalifikowanej załogi, a także nowocześnie wyposażony park maszynowy, w którym można znaleźć zaawansowane maszyny sterowane numerycznie. Firma ma też fachowców od obróbki tradycyjnej na zwykłych tokarkach czy frezarkach.

Poza spawaniem dużych konstrukcji czy obróbką wielkogabarytową firma ma do zaoferowania swoim klientom takie usługi jak głębokie wiercenie czy inna obróbka skrawaniem metali lub tworzyw. Technologia głębokiego wiercenia pozwala na wykonanie otworów o głębokości 5-, a nawet 10-krotnej średnicy otworu przy użyciu rozmaitych narzędzi. Usługa ta oferowana jest nie tylko klientom z województwa dolnośląskiego, ale także z innych regionów Polski i spoza jej granic.

Aby wykonać zlecenie dotyczące głębokiego wiercenia otworów, należy odpowiednio skonfigurować obrabiarki, stosując indywidualne ustawienia. Następnie dobiera się zespoły obróbkowe, wśród których są między innymi:

  • jednostka obróbkowa do głębokiego wiercenia otworów,
  • zespół chłodzenia i odwiórowania,
  • zestawy osi przestawnych,
  • układy sterowania elektrycznego, hydraulicznego lub pneumatycznego.

Wszystkie zlecenia opuszczające hale przechodzą wnikliwą kontrolę, aby klienci otrzymali dokładnie taki produkt, jakiego oczekują. Ich zadowolenie jest dla tej firmy priorytetem. Na swoją renomę pracowała kilkadziesiąt lat, wykonując wszystkie zlecenia precyzyjnie i zgodnie ze specyfikacją.

Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat działalności tego przedsiębiorstwa lub może złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z jego przedstawicielem.

Dodano: 19-08-2021
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://www.zameh.pl/oferta/glebokie-wiercenia/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Obr%C3%B3bka_skrawaniem


Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o.


WWW: https://www.zameh.pl/

Kłodzka 10, 58-210 Łagiewniki

Tel: 74 89 39 372

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy