Opis:

W każdym gospodarstwie zajmującym się produkcją zbóż, warzyw, owoców, jak i hodowlą zwierząt, potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który ułatwi pracę. Nic zatem dziwnego, że właściciele takich gospodarstw, bez względu na wielkość i charakter działalności, poszukują nie tylko ciągników, ale także innych specjalistycznych urządzeń. Dla większości z nich istotne są też ceny oraz dostępność części zamiennych, dlatego zanim podejmie się decyzję o zakupie dowolnej maszyny, warto przejrzeć oferty dystrybutorów.

Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo mające w ofercie produkty własnej marki oraz pochodzące od innych firm. Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale zna potrzeby rolników działających w różnych branżach i dopasowuje swój asortyment do ich oczekiwań. Prowadzi ono sklep internetowy, którego personel jest zawsze gotowy do udzielenia fachowej porady i pomocy w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem.

Firma ta oferuje rozmaite narzędzia i maszyny rolnicze cechujące się wysoką jakością wykonania. Jako że sama jest producentem wielu narzędzi, gwarantuje ich wyjątkową wytrzymałość i funkcjonalność, a więc dokładnie to, czego od sprzętu oczekują rolnicy. W sprzedaży ma też osprzęt ułatwiający prace serwisowe i naprawcze. Podczas projektowania i produkcji zakład ten korzysta z nowoczesnych technologii, a w swoich maszynach montuje wyłącznie sprawdzone, solidne mechanizmy.

Pełen asortyment tej firmy dostępny jest na stronie zabielski-sklep24.pl. Można tam m.in. znaleźć:

  • pługi zagonowe,
  • brony,
  • balasty,
  • elektryczne, spalinowe oraz automatyczne rębaki do drewna,
  • zbiorniki na paliwo,

a także mnóstwo innego, drobniejszego sprzętu, jak np. pompy czy myjki ciśnieniowe oraz wiele urządzeń dla różnych gałęzi gospodarki.

Dodano: 28-07-2023
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://zabielski-sklep24.pl/pl/c/Maszyny-Rolnicze/23853Zabielski Maszyny Rolnicze


WWW: https://zabielski-sklep24.pl

Korytki 6, 18-420 Jedwabne

Tel: 518515902

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy