Opis:

Szukacie najlepszych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań optymalizacji kosztów dystrybucji? Firma Xbsgroup jest ekspertem na rynku w tej dziedzinie.  Świadczone usługi obejmują dział finansów, logistyki oraz wsparcia technicznego. Doświadczenie i umiejętności zdobywane przez lata, a także grono zadowolonych klientów pozwoliło firmie jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła i oferować profesjonalne, kompleksowe usługi. Innowacyjność i zupełnie nowe, kreatywne podejście do działania oraz oczekiwań klientów, które z dnia na dzień coraz bardziej się zmieniają. Firmę wyróżniają przede wszystkim zachwycające rezultaty oraz analiza wszelkich aspektów, ktre pozwolą klientowi zadbać również o jego budżet. Uslugi w firmie obejmują między innymi trzy najbardziej rozwinięte linie biznesowe:

- XBS Finance zajmuje się kompleksową obsługą klientów w zakresie finansów, co bezopśrednio wiąże się z zakupami i sprzedażą. Dział ten nie zna słowa niemożliwe. Jego głównym zadaniem jest uproszczenie wszelkich kwestii związanych z finansami, które wystepują na linii klient - dostawca. Dzięki takim działaniom firma korzystająca z tych usług może czuć się szczególnie wyróżniona na tle konkurencji. 

- XBX Logistic ma za zadanie dostarczyć firmom profesjonalne rozwiązania logistyczne, które w swoim zakresie obejmują takie kwestie jak przechowywanie, inwentaryzacja, przemieszczanie się, ochrona towarów, transport od odbiorców B2B i B2C, konfekcjonowanie czy kontrola. Skuteczność firmy polega na kompleksowej obsłudze, która redukuje niemal całkowicie koszt dystrybucji, która zawsze oparta jest na dostawach przesyłek.

- XBS Supply to działania obejmujące całkowite zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw u klienta, w całości świadczone przez firmę. Głównym zadaniem jest zaoferowanie potrzebnego wsparcia dla klientów w zakresie prowadzenia sprzedaży, przygotowywania zapasów oraz robienia zakupów. Usługi w tym zakresie to przede wszystkim zarządzanie całym procesem zaopatrzenia, przepływem danych, a także zarządzania kontraktem.

Dodano: 21-03-2019
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://xbsgroup.pl/XBS Logistics S.A.


WWW: https://xbsgroup.pl/

Pass 20, 05-870 Błonie

Tel: +48 (22) 731 01 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy