Opis:

Firma Wynajmij-Namiot zapewnia szeroki wybór konstrukcji do wynajęcia. Oferuje wynajem namiotów weselnych na Śląsku. Wśród usług znajduje się  serwis i instalacja danego wyposażenia. Namioty odznaczają się wytrzymałością i estetyką, jako że zostały wykonane z odpornych materiałów, które zapewniają ochronę na wypadek pogorszenia się pogody. Mogą być ustawione w różnych konfiguracjach. Od klienta zależy długość namiotu, która może być skonfigurowana w odległości co trzy metry. Natomiast maksymalna szerokość konstrukcji wynosi dwanaście metrów.

Przedsiębiorstwo zajmuje się także wynajmem niezbędnego wyposażenia, w tym stołów, krzeseł, oświetlenia oraz sceny. Namioty mogą zostać wyposażone w podłogę, która podnosi estetykę konstrukcji, a także zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas tańców i zabaw. Do organizacji imprez na większą skalę są przeznaczone barierki ochronne, a także płoty ażurowe. Często okazują się one niezbędne do bezpiecznej organizacji imprezy. Wykorzystuje się je również w budownictwie oraz podczas stawiania dróg. Z listą dostępnych rozmiarów, w jakich występują standardowe namioty, można zapoznać się na stronie internetowej wypożyczalni. Wszystkie konstrukcje są montowane przy użyciu specjalnych systemów łączenia, które gwarantują całkowitą wodoszczelność. Hale można podzielić na dwa osobne pomieszczenia, z czego jedno może stanowić parkiet, z kolei drugie może być wykorzystywane w roli bufetu lub miejsca do siedzenia.

Namioty świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje, do organizacji eventów prywatnych oraz  wydarzeń dla dużej publiki. Firma zapewnia konkurencyjny cennik i wykonuje zlecenia szybko, dbając o przestrzeganie odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

Dodano: 10-02-2022
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
http://wynajmijnamiot.pl/Wynajem namiotów - Łukasz Lihs


WWW: http://wynajmijnamiot.pl/

Sienkiewicza 40, 42-672 Wieszowa

Tel: 516 873 914

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy