Opis:

Znalezienie dobrej jakości, wydajnej i energooszczędnej grzałki, która będzie dobrze współpracować z zasilaniem znajdującym się w budynku, to trudne zadanie. Z tego względu warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która ma rozbudowany asortyment i oferuje możliwość złożenia zamówienia niestandardowego.

Przedsiębiorstwo WUG MB to rozpoznawalny w branży producent grzałek elektrycznych. W ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty, które można bezpiecznie podłączyć do paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, kotłów na ekogroszek i innych popularnych, nowoczesnych źródeł zasilania. Wysoko wykwalifikowani pracownicy korzystają z zaawansowanych narzędzi i wysokiej klasy komponentów, więc produkty będą służyć właścicielowi przez długi czas. Firma jest przygotowana do realizacji małych zamówień od klientów indywidualnych oraz dużych i skomplikowanych, pochodzących od przedsiębiorców.

Aby złożyć zamówienie, zleceniodawca powinien przesłać dokładną specyfikację potrzebnego urządzenia: określić moc, napięcie, obciążenie powierzchniowe, długość, średnicę elementu mocującego, rodzaj przyłącza konektorowego oraz kształt wymiennika ciepła. Wszelkie pytania można przesyłać poprzez prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Produkty są objęte gwarancją i zgodne ze sterownikami OTTER i STRIX. Firma dysponuje stosownymi certyfikatami potwierdzającymi bezpieczeństwo i jakości wyrobów (certyfikat IECEE i ISO 9001:2015). Dodatkowo przedsiębiorstwo uzyskało atest higieniczny PZH.

Warto wybrać terminowego producenta, który dba o klientów i podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia. Towary są zawsze zgodne z opisem i wykonane z dbałością o szczegóły. Z pewnością wszyscy zleceniodawcy będą zadowoleni.

Dodano: 12-12-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatoremWUG MB Sp. z o.o.


WWW: https://wugmb.com/

Karola Libelta 2, 63-000 Środa Wielkopolska

Tel: 61 285 64 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy