Opis:

Tabliczki informujące o potencjalnym niebezpieczeństwie to bardzo istotne elementy, zaliczające się do ogólnie pojętej profilaktyki. Zaliczają się one do tak zwanych informacji BHP. Przede wszystkim stosowane są w miejscach pracy, aczkolwiek można też znaleźć wiele propozycji na użytek domowy. Na przykład, w sklepie Wally dostępna jest tabliczka "Uwaga Pies", przestrzegająca osoby, które chcą wejść na konkretną posesję przed zwierzęciem domowym. To szczególnie ważne wtedy, gdy pies wywodzi się z rasy groźniejszej. Innym miejscem, w jakim może być zawieszona wiadomość na tablicy jest na przykład plac budowy, na jakim przebywa pies stróżujący. 

Wskazana tablica wykonana jest z wysokiej jakości chlorku winylu, dlatego jest solidna i odporna na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych. Laminowana wersja nie wyblaknie, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności z odczytaniem zawartej na niej informacji. Nie pojawią się też na niej rysy, gdyby doszło do zahaczenia o nią. Sztywna tablica równocześnie zachowuje pewną elastyczność i nie ma problemu z tym, żeby ją sprawnie zawiesić. 

Tablicę można dobrać w dowolnym rozmiarze, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wyszukaniem czegoś dostosowanego do konkretnej powierzchni, na jakiej chce się ją umieścić. Na terenie każdej działki, na jakiej znajduje się zwierzę, tego typu tabliczka powinna się znaleźć. Kupując ten element we wskazanym sklepie, klienci wiedzą, że otrzymują coś trwałego i o bardzo dobrych parametrach technicznych. Zamówienie realizowane jest od razu, a więc szybko można dostać planszę i zawiesić ją w stosownym miejscu. Przez wiele lat będzie nienagannie spełniała funkcję informacyjną, równocześnie prezentując się estetycznie. 

Dodano: 08-11-2021
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://wally.com.pl/p30323,tabliczka-uwaga-zly-pies.htmlWally - piękno dekoracji


WWW: https://wally.com.pl/

Owsiana 62, 40-780 Katowice

Tel: 32 720 94 75

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy