Opis:

Dzięki otwarciu się Polski na rynki światowe wielu przedsiębiorców kooperuje z kontrahentami z całego świata. Aby handel mógł poprawnie funkcjonować, potrzebne są specjalistyczne usługi firm mających doświadczenia w spedycji i logistyce.

Przedsiębiorstwo zajmujące się spedycją międzynarodową można znaleźć na stronie unilog.eu. Jest to firma działająca w branży od wielu lat, mogąca się pochwalić realizacją przewozów ponadnormatywnych oraz typu Project Cargo. Świadczy ona usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej oraz transportu drogowego. Współpracuje z ogromną siecią agentów na całym świecie, dlatego powierzone jej ładunki docierają bezpiecznie do najodleglejszych miejsc na świecie. Przedsiębiorstwo to zatrudnia doskonałych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Są elastyczni i potrafią zbudować doskonałą współpracę z klientami. Przedsiębiorstwo to cieszy się statusem przedsiębiorcy AEO, dlatego może wspierać swoich klientów usługami własnej agencji celnej.

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju ładunek klient chce przesłać. Każde zlecenie zostanie zrealizowane perfekcyjnie i w przewidzianym terminie. Firma ta jest w stanie zrealizować eksport i import różnych towarów w systemie door-to-door na całym świecie za pomocą air freight, czyli transportu lotniczego. Firmie tej zdarza się w ten sposób dokonywać relokacji ambasad i mienia dyplomatów. Dysponuje własnym biurem handlingowym na Terminalu Cargo w Warszawie, mając status Zarejestrowanego Agenta. Wszyscy klienci chcący, aby ich ładunek dotarł na miejsce szybko i sprawnie, także, jeśli chodzi o produkty przewożone w temperaturze kontrolowanej, mogą zgłosić się do tego spedytora, który sprosta każdemu wyzwaniu.

Przedsiębiorstwo to należy do wielu ważnych organizacji, zrzeszających firmy spedycyjne z całego świata. Dzięki tej przynależności może ono zaoferować klientom najlepsze rozwiązania z zakresu spedycji towarów. Dotyczy to nie tylko transportu lotniczego, ale także morskiego i drogowego w tym intermodalnego. Zajmuje się również jednymi z najtrudniejszych ładunków, jakimi są towary ponadnormatywne. Oferta tego przedsiębiorstwa jest niezwykle bogata i warto się z nią zapoznać, odwiedzając jej stronę, gdzie można znaleźć mnóstwo cennych informacji, jak również dane do kontaktu, pragnąc podjąć współpracę.

Dodano: 01-05-2022
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://unilog.eu/en/usluga/air-freight/Uni-logistics Sp. z o.o.


WWW: https://unilog.eu

Polska 19, 81-339 Gdynia

Tel: 58 667 99 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy