Opis:

Producenci maszyn oraz rozmaitych części do nich szukający rzetelnego spedytora obsługującego także ładunki zagraniczne znajdą odpowiednią firmę na stronie unilog.eu. Jest to spółka z o.o. działająca w branży od 2007 roku i świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i drogowej, w tym transportu samochodowego i kolejowego oraz intermodalnego.

Nie ma takiego zlecenia, którego wykonania nie podjęłaby się ta firma. Dysponuje doskonałymi fachowcami, którzy każde zlecenie traktują elastycznie i indywidualnie, a trudne do wykonania zlecenia, na przykład takie jak transport ponadnormatywny, traktują jako wyzwanie, mające wzbogacić ich doświadczenie. Przedsiębiorstwo to ma swoich przedstawicieli na całym świecie. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi agencjami, dlatego jest w stanie zorganizować transport dowolnego ładunku w najodleglejsze miejsca na świecie, gwarantując jego terminowe dotarcie do adresata.

Dzięki temu, że należy do wielu ważnych organizacji zrzeszających firmy logistyczne i spedycyjne, może zagwarantować transakcjom międzynarodowym całkowite bezpieczeństwo. Powierzając ładunek w ręce specjalistów tego przedsiębiorstwa, klient może mieć pewność, że zajmie się ono nie tylko transportem, ale także formalnościami celnymi, gdyż jako przedsiębiorca o statusie AEO może świadczyć również usługi celne. Prowadzi własną agencję celną, której pracownicy starają się oszczędzać czas klientów, zajmując się kompletowaniem dokumentów oraz przygotowaniem i ich do odpraw. Spedytorzy działający na terenie kraju, jak i na innych kontynentach, zorganizują transport każdego ładunku.

Wśród oferty spedytora jest między innymi fracht morski: 

  • pełnokontenerowy FCL,
  • drobnicowy LCL.

Firma realizuje eksport i import przesyłek zarówno w systemie port-port, jak i drzwi- drzwi na całym świecie. Pozostawiając ładunek w rękach jej specjalistów, można mieć pewność, że wszystkie usługi związane z obsługą portową, celną czy inspekcją ładunku również zostaną załatwione.

Dzięki tak bogatej ofercie klienci firmy, zamiast zajmować się załatwianiem formalności, mogą skupić się na własnych sprawach i rozwoju swoich przedsiębiorstw. Jest to przedsiębiorstwo precyzyjnie dopasowujące się do oczekiwań klientów. Jest elastyczne i zawsze stara się sprawić, aby klient był zadowolony ze współpracy.

Dodano: 03-05-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://unilog.eu/usluga/spedycja-morska/Uni-logistics Sp. z o.o.


WWW: https://unilog.eu

Polska 19, 81-339 Gdynia

Tel: 58 667 99 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy