Opis:

Wykonanie drewnianej podłogi czy parkietu od podstaw to spore przedsięwzięcie i niewątpliwie duży koszt. Dlatego kiedy posiada się już drewnianą podłogę w mieszkaniu czy domu, która straciła dawną świetność, nie warto się jej pozbywać - dużo lepiej będzie ją odnowić. Wielką zaletą drewna jest fakt, że poddaje się ono renowacji, toteż podłoga taka, nawet jeśli jest mocno zniszczona, może bardzo szybko odzyskać dawny blask i pełną funkcjonalność, oczywiście jednak pod warunkiem, że zajmą się nią dobrzy cykliniarze. Usługi takie ofertuje firma Twój-Parkiet.pl, mająca w tym olbrzymie doświadczenie.

Znakomite efekty

Nawet jeśli drewniane podłoże zostało wykonane dawno temu, pod rękami doświadczonych fachowców może odzyskać dawny blask i wyglądać jak nowe. Dodaje to pomieszczeniom prestiżu, wprowadza do nich przytulny klimat i tworzy niepowtarzalną atmosferę, jakiej nie mogą stworzyć żadne inne rozwiązania. Poza tym fachowo wykonana renowacja kończy się zawsze solidnym zaimpregnowaniem podłoża, co przedłuża jego żywotność na wiele kolejnych lat.

Jeśli przy tym ktoś obawia się, ile wyniesie go cyklinowanie, cennik poznańskiej firmy na pewno będzie dla niego przystępny. Jest to dużo mniejszy koszt aniżeli wykonania drewnianej podłogi od podstaw czy też zerwania jej i wykonania na jej miejsce innego podłoża. Wchodząca w skład usługi impregnacja pozwala też ustrzec się kolejnych wydatków związanych z odnawianiem podłogi przez wiele kolejnych lat, a więc ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo opłacalne przedsięwzięcie. Najważniejszy jednak jest fakt, iż efekt cyklinowania jest znakomity. Podłoga odzyskuje swój blask, idealnie gładką, lśniącą powierzchnię i piękny wygląd, wygląda więc jak nowa. Rezultat jest taki, jakby uzyskało się nowe podłoże, koszt tego jednak jest nieporównanie mniejszy. Dużą zaletą tych usług jest też fakt, że wielkopolska firma korzysta z mało inwazyjnych metod, które usprawniają proces renowacji i nie powodują dużego bałaganu. Można więc ustrzec się wielkiego sprzątania po remoncie.

Dodano: 29-11-2018
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://www.twoj-parkiet.pl/cennik.htmlTwoj-Parkiet.pl


WWW: https://www.twoj-parkiet.pl/

Smardzewska 20, 60--16 Poznań

Tel: 792 661 907

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy