Opis:

Zastosowanie taśmy dwustronnej to najlepszy sposób na szybkie połączenie ze sobą dwóch różnych elementów w przypadku, gdy nie można naruszyć ich struktury śrubami. Jednak warto pamiętać o tym, że aby przedmioty trzymały się razem przez długi czas, należy użyć dobrej jakości taśmy, która się nie rozerwie.

Taśma klejąca dwustronna marki VHB sprzedawana przez firmę Transfer to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nabyć produkt z mocnym klejem akrylowym. Proponowany artykuł wyróżnia się niezwykłą trwałością. Klej wytrzymuje temperaturę od -40 do +90 stopni Celsjusza, a nawet przez pewien czas może być narażony na temperaturę sięgającą 150 stopni. Taśma jest odporna na rozmaite niekorzystne czynniki środowiskowe, takie jak deszcz, wilgoć czy promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto produkt jest niewrażliwy na drgania, więc stanowi dobrą alternatywę dla nitów. Materiał umożliwia również równomierne rozłożenie naprężeń i może zostać wykorzystany do montażu lekkiej obudowy lub jako dodatkowe zabezpieczenie śrub i wkrętów.

Taśmę można zastosować w branży:

  • motoryzacyjnej,

  • stolarskiej,

  • budowlanej,

  • elektronicznej.

Poza tym produkt nadaje się także do przydomowych warsztatów. Oferta obejmuje taśmy przeznaczone do łączenia tworzyw przezroczystych (poliwęglanów), materiałów HES (wysokoenergetycznych), metali oraz powierzchni lakierowanych proszkowo. Poza tym asortyment zawiera także specjalistyczną, cienką taśmę do małych komponentów elektronicznych.

Firma gwarantuje terminową realizację zamówienia, atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Dodatkowe pytania na temat sprzedawanych produktów można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Dodano: 28-06-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://tasmaklejaca.pl/produkty/tasmy-dwustronnie-klejace/TRANSFER Spółka Jawna


WWW: https://tasmaklejaca.pl/

Saska 4, 30-720 Kraków

Tel: 12 656 00 16

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy