Opis:

Wszędzie tam, gdzie prowadzi się prace na gruncie zwierającym zbyt wiele powietrza czy wody, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt pozwalający zagęścić ziemię. Dlatego zarówno firmy budowlane, jak i zajmujące się układaniem kostki brukowej czy budową rurociągów, rowów, nasypów oraz dróg często poszukują wysokiej jakości ubijaków stopowych i innych cięższych maszyn. Można je znaleźć w wyspecjalizowanych sklepach. Warto zwrócić uwagę na parametry danego urządzenia, aby precyzyjnie dopasować je do faktycznych potrzeb firmy.

Aby zaopatrzyć się w tego typu sprzęt, warto zajrzeć do sklepu internetowego, który zgromadził mnóstwo profesjonalnych urządzeń dla zakładów o różnych potrzebach. W asortymencie są nie tylko skoczki i ubijaki wibracyjne, ale też doskonałe do realizacji bardziej wymagających prac zagęszczarki płytowe do gruntu. Wykorzystuje się je do uzdatniania podłoża przed rozpoczęciem wielu prac budowlanych, a także w brukarstwie i budowie np. sieci teletechnicznych

Ten rodzaj maszyn, doskonale zastępujących w wielu zadaniach walec drogowy, dostępny jest w sklepie Techpro w wielu modelach i wielkościach. Wybierając odpowiadający potrzebom model, wystarczy zwrócić uwagę na takie detale jak:

  • rozmiar płyty roboczej,
  • generowana siła odśrodkowa,
  • wibracje,
  • rodzaj i moc silnika.

Wielkość płyty oraz moc silnika wpływają przede wszystkim na wydajność sprzętu. Pozostałe parametry decydują o komforcie użytkowania. Sklep ma w sprzedaży zarówno niedrogie modele, cechujące się niewielkim rozmiarem stopy, jak i spore zagęszczarki idealne do bardziej zaawansowanych robót. Do tych ostatnich można zaliczyć urządzenie rewersyjne Altrad Belle RPX 35/50 DE z ulepszoną konstrukcja płyty i mocnym silnikiem Diesla z rozruchem elektrycznym.

Dodano: 16-03-2023
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://techpro.pl/31-zageszczanie-gruntutechpro.pl


WWW: https://techpro.pl/

Krakowska 290, 25-801 Kielce

Tel: +48604122580

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy