Opis:

Przedsiębiorstwo ze strony technikcnc.pl zaopatruje wiele polskich zakładów przemysłowych i klientów prywatnych w najlepszej jakości części do maszyn, urządzeń przemysłowych, sprzętu rolniczego i budowlanego. Ma też w swojej ofercie mnóstwo narzędzi służących różnego typu obróbkom. Firmę tworzy grupa młodych, rzetelnych fachowców, którym leży na sercu jej dynamiczny rozwój. Swoją pracę traktują bardzo poważnie, dbając o klienta, traktując każde zlecenie indywidualnie i doradzając w trudnych sytuacjach. To profesjonaliści świetnie zorientowani w asortymencie, którzy potrafią dobrać właściwy element do każdej maszyny. Pomagają też w sytuacjach awaryjnych, kiedy trzeba zdobyć rzadką część, aby uchronić firmę klienta przed stratami. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.

W asortymencie firmy można znaleźć standardowe i dedykowane części, jak również doskonałej jakości narzędzia między innymi do:

  • gwintowania,
  • frezowania,
  • wiercenia,
  • toczenia,
  • gratowania.

Firmy zajmujące się obróbką metali i szukające wysokiej klasy, trwałych narzędzi, powinny zwrócić uwagę na artykuły polskiego producenta Fanar. Gwintowniki i narzynki tej marki cieszą się popularnością ze względu na wiele pozytywnych cech, takich na przykład jak:

  • niezawodność,
  • solidne wykonanie,
  • skuteczność w działaniu.

Są one idealne do pracy z takimi materiałami jak stal zwykła i nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz, stal hartowana o twardości do 60 HRC. Można tu nabyć gwintowniki maszynowe i ręczne w atrakcyjnej cenie. Katalog sklepu obejmuje też mnóstwo innych produktów przydających się przy nacinaniu gwintów, wśród których można znaleźć różne preparaty ułatwiające tę czynność, takie jak pasty i oleje, jak również pokrętki i oprawki, wzorce zarysu gwintu, wiertła typu kombi czy zestawy do naprawy gwintów. 

Zainteresowane osoby, poszukujące tego typu artykułów mogą nie tylko przeglądać katalogi w poszukiwaniu odpowiadających im narzędzi, ale też skorzystać z fachowości personelu i kontaktować się poprzez e-mail lub telefonicznie. Pracownicy firmy postarają się szybko i sprawnie skompletować zamówienie i wysłać towar do klienta.

Dodano: 30-01-2021
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://technikcnc.pl/487-gwintowanie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwintownik


Technik CNC


WWW: https://technikcnc.pl/

Polna 8, 16-300 Augustów

Tel: 603 896 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy