Opis:

Osoby, które potrzebują zrobić profesjonalne zdjęcie do dokumentu, niezależnie od jego rodzaju i kraju, którego dotyczy, powinny udać się do firmy Tablitek. Jest to renomowany zakład, który działa na rynku od lat, wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, korzystając przy tym z nowoczesnych technologii. Zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy mają bardzo dobre podejście do klienta i znają się na swoim fachu. Fotografowanie, dla wielu ludzi, jest stresujące, dlatego też tak ważne jest podejście osoby robiącej zdjęcia. Każdy, kto planuje zrobić zdjęcia do dyplomu w Poznaniu, nie może ominąć tego miejsca.

Klient przede wszystkim

Firma, ma dla swoich klientów bardzo dużo rozwiązań, które docenią nawet bardzo wymagający klienci. Przede wszystkim pracuje na wysokiej jakości sprzęcie i stosuje techniki, które pozwalają na wykonanie zdjęć ekspresowo, nawet w ciągu 3 minut. Osoba fotografowana, może wybrać najlepsze zdjęcie i być pewna, że w dokumencie będzie wyglądać tak, jak to sobie wyobrażała. W sytuacji, gdy klient chce coś poprawić w swoim ujęciu, firma oferuje szybki i fachowy retusz oraz obróbkę kolorów. Gotowe zdjęcia są dostępne nie tylko fizycznie, ale także można otrzymać je na maila, czy nagrać na nośnik cyfrowy.

Firma wykonuje fotografie identyfikacyjne m.in. do:

Paszportów

Dowodów osobistych

Dyplomów

Praw jazdy

Wiz

Indeksów

Legitymacji.

Dodatkowo, robi zdjęcia do dokumentów z ponad 55 krajów i stosuje wszystkie wymagane rozmiary i ujęcia. Liczba typów tworzonych zdjęć jest bardzo duża, dlatego też każdy klient, niezależnie od potrzeb znajdzie w tej firmie to czego poszukuje.

Najwyższej jakości technologia

Firma specjalizuje się w wysokogatunkowych zdjęciach biometrycznych. Specjalna obróbka, pozwala na szybką detekcję twarzy i innych cech biometrycznych. Daje to szansę na ekspresowe i precyzyjne wykadrowanie oraz poprawienie wszystkich nieprawidłowości. Zdjęcia są zgodne z wytycznymi zawartymi w normie ISO/IEC 19794-5 oraz standardami wytyczonymi przez International Civil Aviation Organization (ICAO).

Dodano: 04-03-2019
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/Tablitek


WWW: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/

Mickiewicza 27, 60-835 Poznań

Tel: 61 84 77 883

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy