Opis:

Wyposażając firmę budowlaną, szczególnie zajmującą się pracami wykończeniowymi, warto zwrócić uwagę na przedsiębiorstwo istniejące od lat na rynku i dostarczające wysokiej jakości sprzęt dla tynkarzy, malarzy, jak również dla właścicieli domów i ogródków przydomowych. Oferuje różne materiały budowlane, służące do wykończenia, jak również sprzęt ułatwiający wykonanie prac wykończeniowych i przydomowych.

Firma ta od dawna istnieje na rynku i choć na początku zajmowała się przede wszystkim serwisem agregatów przeznaczonych do tynkowania, to z czasem, na podstawie wieloletnich doświadczeń, rozpoczęła także produkcję własnych agregatów z serii Mach Super. Są one dostępne w kilku modelach, zatem z pewnością nie będzie problemu z wyborem odpowiedniego urządzenia do potrzeb danej firmy.

Przedsiębiorstwo to w dalszym ciągu zajmuje się profesjonalnymi naprawami i serwisem urządzeń tynkarskich i malarskich pochodzących między innymi od takich firm jak Holzinger, Eibenstock, PFT czy Putzmeister. Kooperuje z klientami z całego kraju i jest szanowane za wysoką jakość usług. Dysponuje wysokiej klasy specjalistami zajmującymi się serwisem i naprawą, którzy doskonale znają wykorzystywany przez polskie firmy sprzęt.

W asortymencie firmy G24 Grupa Machowicz można znaleźć niejeden wysokiej klasy agregat tynkarski od różnych producentów, dostępny w atrakcyjnych cenach. Ma ona w sprzedaży również mnóstwo części zamiennych, dzięki którym urządzenia te działają bezawaryjnie. Nabywając jedną z dostępnych w ofercie maszyn, można mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Chociaż na początku trzeba zainwestować, to jednak urządzenia takie szybko się zwróci, ponieważ można będzie wykonać o wiele więcej zleceń, nie rezygnując z jakości.

Maszyny ten doskonale sprawdzą się w tynkowaniu dużych powierzchni. Przy ich pomocy można nakładać nie tylko tynki gipsowe czy cementowo-wapienne, ale także:

  • posadzki jastrychowe,
  • zaprawy murarskie,
  • masy samopoziomujące,
  • zaprawy izolacyjne

i wiele innych. Wykorzystanie tych urządzeń pozwoli na podniesienie jakości usług, a także zwiększenie liczby klientów, którzy z pewnością będą zadowoleni z wykonanych robót. Sprzedawca oferuje urządzenia własnej produkcji i maszyny pochodzące na przykład z Turcji, dostępne z pełnym wyposażeniem.

Dodano: 25-05-2022
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://szneki.pl/Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.


WWW: https://szneki.pl/

Gdyńska 24, 05-091 Ząbki

Tel: +48 22 781 46 41

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy