Opis:

Projektant wnętrz jest specjalistą odpowiedzialnym za ostateczny wygląd oraz funkcjonalność pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz wielu innych. Jego zadaniem jest tworzenie projektów wpasowujących się w gusta, wymagania i budżet klientów, którzy nie chcą lub nie mają czasu na nabywanie mebli czy dodatków na własną rękę. Innymi słowy, specjalista robi wszystko, by wizje osób, do których należą nieruchomości, zostały odzwierciedlone w najmniejszych detalach. Projektowanie wnętrz w Poznaniu to zadanie zlecane pracownikom firmy Studio Motiv. Biuro, w jakim pracują, funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i cieszy się sporą liczbą rekomendacji. Jego przedstawiciele mają bogate portfolio oraz dostęp do zaawansowanych programów graficznych, służących między innymi do przygotowywania trójwymiarowych wizualizacji lub wirtualnych spacerów. Dają one możliwość przyjrzenia się poszczególnym wnętrzom w zaciszu własnego domu.

Zadania zlecane projektantom koncentrują się nie tylko na budynkach mieszkalnych, ale też sklepach, obiektach wielkopowierzchniowych, takich jak hale magazynowe czy galerie handlowe oraz placówkach medycznych. Dzięki nim wnętrza stają się spójne, dlatego nie sprawiają wrażenia chaotycznych bądź mało estetycznych. Każda współpraca rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego, podczas którego klient ma okazję opowiedzieć o swoich wizjach, gustach czy potrzebach, co ułatwia stworzenie projektu szytego na miarę i niewymagającego nanoszenia licznych poprawek.

Praca projektanta wiąże się także z kontaktowaniem się z fachowcami w imieniu klientów, co stanowi duże odciążenie. Ma on wiedzę na temat trwałości poszczególnych materiałów i wie, w jaki sposób je łączyć, tak by prezentowały się bez zarzutu. Zwraca szczególną uwagę na odpowiednie rozmieszczenie mebli, dlatego przebywanie w tego typu wnętrzach jest komfortowe. Zajmuje się zarówno przestronnymi domami, jak i ciasnymi kawalerkami, pełnymi niepraktycznych wnęk czy skosów.

Zaufani projektanci na bieżąco śledzą zmieniające się trendy i przygotowują projekty wzbudzające podziw. Nie zapominają także o doborze dodatków, mających duży wpływ na ostateczny wygląd pomieszczeń oraz o oświetleniu, dzięki któremu można stworzyć określony klimat. Ich wsparcie sprawia, że wnętrza wyglądają jak z katalogu, a wszystkie elementy, jakie się w nich znajdują, harmonijnie ze sobą współgrają.

Dodano: 20-01-2023
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://www.studio-motiv.pl/Studio Projektowe Motiv


WWW: https://www.studio-motiv.pl/

Jana Nagórskiego 5, 60-408 Poznań

Tel: +48 604 434 422

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy