Opis:

Problem krzywego zgryzu jest w Polsce bardzo powszechny - wystarczy rozejrzeć się wokół,  by zauważyć, jak wiele osób, dorosłych i dzieci, ma ten kłopot. Wynika to między innymi z nieprawidłowych nawyków we wczesnym dzieciństwie, jak zbyt długie ssanie smoczka. Coraz więcej osób przekonuje się też, że tego problemu nie warto bagatelizować - stąd wielka i stale rosnąca popularność usług ortodontycznych.

W dodatku wymagania względem nich coraz bardziej rosną. W przeszłości noszenie aparatu ortodontycznego oznaczało skazywanie się na kompleksy - dziś już tak nie musi być, nie tylko w przypadku, gdy ktoś wcale ne uważa aparatu za element szpecący. Można wybierać wśród różnych wariantów takich konstrukcji, a gdy ktoś chce zachować maksimum komfortu oraz dyskrecji, może zdecydować się na aparat Invisalign. Jest to rozwiązanie stosowane coraz częściej, a najłatwiej można znaleźć oferujące je gabinety w wielkich miastach. W Warszawie aparat Invisalign można założyć w gabinecie Classart, który dodatkowo wykonuje cyfrowy projekt uśmiechu. Dzięki temu pacjent jeszcze przed rozpoczęciem leczenia może przekonać się, jak ostatecznie będzie wyglądać jego udoskonalone uzębienie.

Na efekty zaś w przypadku tej konstrukcji nie trzeba długo czekać. Zaletą tego aparatu jest bowiem nie tylko specjalna budowa, ale też wynikające z niej działanie. Pacjent co 7 dni wymienia nakładki, które są ściśle dopasowane do zębów i dzięki temu intensywnie korygują ich ustawienie. Tak intensywne działanie jest skuteczniejsze niż w przypadku przyciąganiu drucików składających się na klasyczne postaci aparatów. To zaś oznacza, że w większości przypadków wad zgryzu można pozbyć się szybciej, nawet w kilka miesięcy. Na pewno zatem aparat ten jest dobrym wyborem dla osób szczególnie wymagających, chcących pozbyć się wady zgryzu szybko, skutecznie i bez zbędnych utrudnień w codziennym życiu.

Oczywiście rozwiązanie to, ze względu na swe unikalne zalety, pociąga za sobą odpowiednio wysokie koszty, ale warto je przekalkulować. Założenie zwykłego aparatu jest znacznie tańsze, ale koszt całego przedsięwzięcia generują też częste wizyty, w dodatku odbywane nieraz przez kilka lat - bo tyle może potrwać leczenie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, wielu pacjentów ortodontycznych decyduje się skorzystać z tego rozwiązania.

Dodano: 07-05-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://www.classart.pl/invisalign-cyfrowa-ortodoncja/STOMATOLOGIA CLASSART


WWW: https://www.classart.pl

Popularna 1, 02-473 Warszawa

Tel: 502 230 343

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy