Opis:

Na rynku coraz częściej pojawiają się domy energooszczędne. Coraz więcej rodzin decyduje się na budowanie takich domów. Charakteryzują się one tym, że zużywają małą ilość energii. Aby taki dom spełniał wszystkie wymogi, musi być dobrze uszczelniony, co zapobiega uciekaniu ciepła i przedostawaniu się do budynku wilgoci, a co za tym idzie również grzybów i pleśni. W starszym budownictwie uszczelnianie pomoże także w utrzymaniu ciepła w domu podczas pory zimowej, w czasie lata natomiast dom będzie dzięki temu przyjemnie chłodny.

Nie trzeba budować jednak nowego domu czy przeprowadzać kapitalnego remontu w już istniejącym. Dokładnie uszczelnić okna pomaga taśma do ciepłego montażu okien. Dzięki jej zastosowaniu dom zyska na przytulności i energooszczędności. Budynek będzie zatrzymywać więcej ciepła, co sprawi, że jego ogrzewanie będzie bardziej oszczędne. Doskonałe i kompleksowe uszczelnienie okien zapewni brak wilgoci, która przyczynia się do rozwijania grzybów oraz pleśni.

Wysokiej jakości taśmy w atrakcyjnych cenach oferuje firma Stier. Tego typu taśma powinna cechować się wytrzymałością, dobrym materiałem, skutecznością, atrakcyjną ceną, łatwym montażem i dobrą szczelnością.

Nieszczelne ościeżnice okienne nie chronią domu przed wiatrem, deszczem i wilgocią. Profesjonalne taśmy można montować samodzielnie, ponieważ są łatwe w użytkowaniu. Dodatkowo do każdej taśmy dołączona jest instrukcja od producenta. Wszystkie szczegóły odnośnie montowania taśmy oraz wszelkie najważniejsze informacje są też zamieszczone na stronie internetowej stier.com.pl. Warto wejść i zapoznać się ze wszystkimi informacjami oraz całym asortymentem sklepu.

Zamontowanie taśmy sprawi, że żadne warunki pogodowe, zarówno te lepsze, jak i gorsze, nie będą oddziaływać zbytnio na budynek, ponieważ szczelny obiekt będzie chroniony przed działaniem najróżniejszych czynników zewnętrznych. Budynek stanie się także bardziej energooszczędny. Niezaprzeczalną zaletą użycia takich taśm jest też to, że budżet właściciela znacznie się poprawi dzięki niższym kosztom ogrzewania.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://www.stier.com.pl/tasmy-do-cieplego-montazu.htmlSTIER S.C.


WWW: https://www.stier.com.pl/

Śląska 96, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel: 664 152 722

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy