Opis:

Wiele osób prywatnych pragnących uchronić przed kradzieżą czy np. pożarem najcenniejsze przedmioty poszukuje wysokiej jakości zabezpieczeń. Obecnie na rynku dostępne są różne artykuły, które to gwarantują. Można w nich bezpiecznie przechowywać cenną biżuterię, pieniądze, dokumenty, a także broń. Każdy posiadacz broni długiej czy krótkiej ma obowiązek jej przetrzymywania w taki sposób, aby nie dostała się w niepowołane ręce.

Od lat działa na rynku producent szaf pancernych i sejfów gwarantujących najwyższy stopień ochrony przez włamywaczami i ogniem. Prowadzi własny sklep internetowy z bogatą ofertą, w której można znaleźć produkty wykonane z najwyższej jakości blach, starannie wykonane i z innowacyjnymi zabezpieczeniami. O tym, że są to artykuły spełniające normy klasy I czy S1 świadczą odpowiednie certyfikaty. Asortyment dostępny na stronie sejfy-stalpol.pl jest niezwykle bogaty, dlatego każdy klient znajdzie w nim takie zabezpieczenie, jakiego szuka.

Z pewnością w wielu domach i gabinetach sprawdzi się niedrogi, doskonale wykonany sejf Mini w klasie S1, dostępny w kilku kolorach. Zamawiając go, klient ma do wyboru rodzaj zabezpieczenia. Możliwe jest wyposażenie go w zamek:

  • kluczowy,
  • elektroniczny wewnętrzny,
  • elektroniczny zewnętrzny,
  • biometryczny,
  • szyfrowy - mechaniczny.

Jest to model z korpusem jednościankowym, wykonanym z blachy o grubości 3 mm, z zawiasami zewnętrznymi umożliwiającymi otwarcie drzwi pod kątem 90 stopni i trójstronnym ryglowaniem. W standardzie produkt ten wyposażony jest w zamek kluczowy oraz pokrętło HUWIL. Ma też otwory do kotwienia w tyle i w dnie.

Oferta firmy jest bogata i są w niej różne, także większe sejfy domowe i gabinetowe, szafy na broń długą i pancerne na zamówienie i do nabycia od ręki.

Dodano: 21-11-2022
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://www.sejfy-stalpol.pl/sejfy-na-bron-krotka/300-5345-sejf-na-bron-krotka-gabinetowy-mini-1.htmlSTALPOL SAFES SP. Z O.O.


WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl

Szubińska 101d, 86-005 Białe Błota k/Bydgoszczy

Tel: +48 52 381 42 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy