Opis:

Nie da się ukryć, że samochody parkowane pod gołym niebem znacznie szybciej niszczeją i ulegają procesom korozyjnym, generując duże koszty związane z naprawą i renowacją. Nic więc dziwnego, że właściciele aut chcą zapewnić im jak najlepsze warunki i ochronę przed potencjalnie destrukcyjnymi czynnikami zewnętrznymi. Skrajne temperatury, długotrwała ekspozycja słoneczna, opady deszczu i śniegu, wilgoć – to wszystko przyczynia się do uszkodzeń, które mogą okazać się drogie w likwidacji. Właśnie dlatego warto rozważyć montaż wolnostojącej wiaty do parkowania samochodu. To trafne rozwiązanie, jeśli w danym budynku nie znajduje się wbudowany w bryłę garaż. Taki blaszak nie wymaga pozwolenia na budowę, stawia się go szybko i jest tani. Docenia się go zwłaszcza zimą, gdyż niweluje konieczność odśnieżania pojazdu i skrobania szyb.

Profesjonalny producent oferujący garaże w Szczecinie prezentuje swoją ofertę na stronie: garaze.org.pl. Warto zapoznać się z szerokim wyborem dostępnych tam modeli, wśród których znajdują się nowoczesne konstrukcje:

  • jedno i dwustanowiskowe, a nawet przeznaczone na trzy samochody – każde stanowisko może mieć oddzielną bramę,
  • wyposażone w kilka rodzajów bram: uchylne, zwijane, otwierane na boki – w zależności od możliwości przestrzennych na danej działce,
  • wykonane z wysokiej jakości blachy malowanej proszkowo i ocynkowanej,
  • dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, w tym również stylizowane na ciemne lub jasne drewno,
  • solidne i odporne na uszkodzenia – niepodatne na korozję, stabilne oraz wytrzymałe,
  • z dachem płaskim lub skośnym,
  • wyposażone w dodatkową wiatę na auta gości.

W tak bogatym asortymencie każdy inwestor ma szansę znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie. Co ważne, konstrukcje tego typu z powodzeniem mogą posłużyć również jako schowki na narzędzia, wiaty śmietnikowe, warsztaty dla miłośników majsterkowania. Przechowując w nich rowery i sprzęt sportowy, akcesoria ogrodowe, a nawet meble, chroni się je przed kradzieżą i czynnikami atmosferycznymi. Warto zatem ustawić na swojej posesji taki obiekt, ponieważ ma on uniwersalne zastosowanie i sprawdzi się nawet wtedy, gdy nie posiada się samochodu. Duże znaczenie ma możliwość złożenia zamówienia zgodnie z indywidualnymi wskazówkami, co sprawia, że producent tworzy konstrukcję w pełni dostosowaną do potrzeb.

Dodano: 06-10-2023
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://garaze.org.pl/kontakt/garaz-blaszany-szczecinStalgar


WWW: https://garaze.org.pl/

Siewna 21C, 31-231 Kraków

Tel: 728 50 50 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy