Opis:

Zakup własnego samochodu osobowego wiąże się z niemałymi kosztami eksploatacyjnymi. Mowa tutaj zarówno o obowiązkowym ubezpieczeniu, dokonywaniu corocznych badań technicznych oraz paliwie, jak również o wymaganych naprawach. Zdecydowana większość kierowców niestety nie jest w stanie samodzielnie zlokalizować awarii i przeprowadzić określone prace serwisowe, dlatego są oni zmuszeni oddać samochód w ręce doświadczonego mechanika. 

Czym kierować się przy wyborze zakładu mechanicznego?

Szukając lokalnego punktu serwisowego przede wszystkim warto skupić się na miejscach, gdzie zatrudnieni są zarówno mechanicy, jak i elektromechanicy. Jest to niezwykle istotne, gdyż obecnie zdecydowana większość awarii wynika właśnie z błędów elektronicznych, które można zdiagnozować jedynie przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Na terenie Bydgoszczy działa auto serwis ST Auto, który zajmuje się kompleksowymi naprawami pojazdów z silnikiem diesla, benzynowym, zasilanych gazem LPG czy hybrydowym. 

Mechanicy podejmują się realizacji usług z następujących kategorii:

  • diagnostyka komputerowa,
  • mechanika i elektromechanika,
  • serwis oraz czyszczenie klimatyzacji,
  • wulkanizacja, zbieżność i opony.

Dodatkowo na miejscu działa stacja kontroli pojazdów, gdzie przeprowadzane są okresowe badania techniczne, badania pojazdów wyposażonych w instalację gazową, a także badania samochodów - sprowadzanych z zagranicy, wyłączonych z ruchu czy po wypadku drogowym. Osoby zainteresowane zakupem określonego pojazdu mogą również sprawdzić jego stan techniczny w bydgoskim zakładzie mechanicznym pod okiem fachowców.

Autoryzowany dealer nowych i używanych samochodów 

Na stronie internetowej można także zapoznać się z szeroką ofertą samochodów dostępnych na sprzedaż. Dealer proponuje pojazdy takich marek jak m.in. Mercedes, Camaro, Pontiac i Jagura. Od niedawna marka jest również autoryzowanym dealerem koreańskich SUV-ów SsangYong. Na szczególną uwagę zasługują klasyki, które z pewnością zainteresują kolekcjonerów zabytkowych pojazdów.

Dodano: 19-03-2021
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://www.st-auto.pl/ST Auto


WWW: https://www.st-auto.pl/

Ks.Schulza 1a, 85-315 Bydgoszcz

Tel: 52 304 51 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy