Opis:

Podczas wypraw w niezamieszkałe miejsca warto zadbać o to, aby zachować łączność z innymi członkami zespołu. Krótkofalówki mogą być przydatne nie tylko w trakcie wyjazdów, ale również w razie katastrofy, gdy telefony stacjonarne przestają działać. Taki sprzęt można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Spec Shop.

Wśród propozycji znajdują się produkty marki Baofeng. Walkie-talkie od tego producenta stanowi ekonomiczny wybór dla hobbystów survivalu. Jest dobrą alternatywą dla droższych modeli na rynku. W ofercie są modele analogowe i cyfrowe. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt BF-T6 Panda, który działa na częstotliwościach PMR. Do korzystania z tych urządzeń nie trzeba posiadać żadnej licencji. Użytkownik ma do wyboru aż 8 kanałów, podzielonych na 99 podkanałów, co pozwala niemalże całkowicie wyeliminować ryzyko braku możliwości połączenia się z innymi. W sprzyjających warunkach walkie-talkie jest w stanie działać na odległość nawet 3 km. Model został wyposażony w akumulator BL-3, a ładowanie odbywa się za pomocą zwykłego kabla micro USB. Wygodę użytkowania krótkofalówki Baofeng zapewniają specjalne klipsy dołączone do zestawu, dzięki którym można łatwo zawiesić urządzenie na przykład na pasku. Walkie-talkie jest na tyle małe, że bez problemu zmieści się również w kieszeni. Zaletą produktu jest funkcja podświetlenia, dzięki czemu można korzystać z niego również w nocy. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego wyciszania, co zapewnia lepszą jakość dźwięku. Użytkownik jest również poinformowany o tym, gdy bateria spada poniżej krytycznego poziomu. Model działa na automatycznym oszczędzaniu energii. W zestawie znajdują się instrukcja obsługi, akumulator, zasilacz sieciowy, smycz oraz klips do paska, a także dwie sztuki walkie-talkie.

W asortymencie sprzedawcy znajdują się również krótkofalówki od wielu innych producentów. Warto się z nimi zapoznać, a w razie wątpliwości co do wyboru – skorzystać z doradztwa pracowników firmy. Chętni odbiorcy mogą zapisać się na newsletter, żeby jak najszybciej dowiadywać się o nowościach wprowadzanych do oferty. Jest to również najlepszy sposób na to, aby pozostać na bieżąco z wszystkimi atrakcyjnymi promocjami. Sprzedawca obsługuje rozmaite formy płatności, a także zapewnia darmową dostawę dla zamówień na określoną kwotę.

Dodano: 26-12-2022
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://www.specshop.pl/Krotkofalowki-BaoFeng-PMR-BF-T6-Panda-0-5-W-2-sztSpecShop.pl


WWW: https://www.specshop.pl

Kościuszki 114, 61-717 Poznań

Tel: 533 372 997

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy