Opis:

Jak wybrać najlepsze wypieki na wesele? Bez wątpienia warto zainspirować się projektami opracowanymi przez mistrzów cukiernictwa. Wśród nich znajdują się torty klasyczne i nowoczesne. Pary młode mogą zdecydować się na różnorodne smaki i dekoracje wypieków.

Na stronie internetowej pod linkiem slodkibazaar.pl przedstawiono ofertę firmy specjalizującej się w ciastach weselnych. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się na przykład smak śmietankowo-owocowy z nutą maliny, jagody, brzoskwini lub wiśni. Do uniwersalnych połączeń docenianych przez gości zalicza się również czekolada z chrupkami nadającymi jej bardziej urozmaiconą teksturę oraz śmietanka z serkiem mascarpone i owocami. Ponadto można zdecydować się na smak kawowy, karmelowy, słodki orzech lub tiramisu.

Ceny tortów weselnych w Krakowie uzależnione są od wybranych przez klienta opcji. Na koszt przygotowania wypieku wpływa między innymi:

  • rozmiar ciasta, który dostosowany jest do liczby gości zgromadzonych na weselu,
  • rodzaj receptury wdrażanej przez cukierników,
  • zastosowanie dodatkowych dekoracji i spersonalizowanie wypieku,
  • czas realizacji zamówienia,
  • stopień trudności przygotowania ozdób.

Ciasto może zostać udekorowane efektownymi kwiatami, topperami, fontanną tortową i napisami. Doświadczeni cukiernicy wiedzą, w jaki sposób dopracować elegancki projekt, który będzie odpowiedni na uroczystość zaślubin. W cukierni uwzględniane są potrzeby osób cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe. Dostępne są na przykład torty bez laktozy i receptury na mleku kokosowym. Szczegóły zamówienia warto uzgodnić z pracownikami cukierni. Na weselnych wypiekach można umieścić też przyciągające wzrok figurki nawiązujące do pani i pana młodego.

Dodano: 02-11-2022
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://slodkibazaar.pl/torty/na-slub-i-wesele/Słodki Bazaar


WWW: https://slodkibazaar.pl/

Wicherkiewicza 23 F, 30-389 Kraków

Tel: +48 666 600 535

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy