Opis:

Ogrody to przydomowe przestrzenie zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ważna jest jednak ich aranżacja, dopasowana do potrzeb oraz wieku lokatorów. Podstawą są krzesła i stoły, służące do spożywania posiłków, altany zabezpieczające przed opadami deszczu oraz różnego rodzaju elementy małej architektury, takie jak fontanny czy donice, wpływające na estetykę tego typu miejsc. Rodziny żyjące pod jednym dachem z małymi dziećmi decydują się również na niewielkie domki przeznaczone dla najmłodszych.

Konstrukcje te stanowią niejako kryjówkę dla maluchów, w której mogą się bawić lub przechowywać swoje rzeczy, co ułatwia zachowanie porządku w ogrodzie. Składają się na nie solidne ściany, dachy, a niekiedy przeszklenia, zapewniające dostęp do światła słonecznego. Domki są sprzedawane w wersji z tarasem lub bez i mogą być wyposażane w zjeżdżalnie. Znajdują zastosowanie u dzieci w różnym wieku i są tworzone z rozmaitych materiałów.

Za najtańsze uznaje się modele plastikowe, które mogą zniechęcać pstrokatą kolorystyką oraz podatnością na pękanie. Zdaniem wielu osób lepszym rozwiązaniem jest inwestycja  w ich odpowiedniki z drewna. To naturalny surowiec o ekologicznym charakterze, który nie sprawia problemów w obróbce. Z tego względu tworzone z niego elementy przyjmują rozmaite kształty, a na dodatek mogą być malowane na dowolne kolory. Drewno, zaimpregnowane specjalnymi preparatami, nie chłonie wilgoci, a jego powierzchnia staje się zabezpieczona przed pojawianiem się grzybów oraz pleśni.

Szeroki wybór opisywanych obiektów o różnych gabarytach zaprezentowano w ofercie firmy Sebken. Znajduje się w niej domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią o stabilnej konstrukcji. Stworzono go z wyselekcjonowanych gatunków drewna, niepodatnych na pękanie i pojawianie się zarysowań. Przedsiębiorstwo oferuje modele powstałe z myślą o pociechach w różnym wieku. Warto dopasowywać je pod kątem ich wzrostu oraz metrażu ogrodu, dzięki czemu nie będą przytłaczać przestrzeni swoją obecnością.

Dodano: 26-03-2023
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://sebken.pl/SEBKEN


WWW: https://sebken.pl/

Oś. Jana III Sobieskiego 31, 66-320 Trzciel

Tel: 95 74 31 232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy