Opis:

Łazienka coraz częściej ze zwykłego, bezosobowego pomieszczenia w mieszkaniu, staje się designerską przestrzenią, w której spędza się coraz więcej czasu. Pokoje kąpielowe przestały już służyć tylko do zaspokojenia podstawowych potrzeb człowieka, zauważono w nich potencjał do tego, aby pomagały użytkownikom także w innych aspektach codziennego życia. W końcu nic tak  dobrze nie odpręża, jak długa, relaksująca kąpiel po ciężkim dniu, czy szybki, zimny prysznic w gorący poranek. Dlatego bez wątpienia głównym elementem wyposażenia tego pomieszczenia powinna być wanna, czy brodzik, które zaczynają aranżować strefę relaksu.

Decydując się na zakup nowej wanny lub brodzika, należy pomyśleć także o ich zabudowie. Odpowiednio dobrana glazura gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, pomaga także utrzymać czystość w strefie kąpielowej, a dodatkowo może nadać miejscu nietuzinkowy charakter.

W ofercie firmy SCHEDPOL znajdują się między innymi obudowy podpłytkowe do wanien, które można obejrzeć na https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/systemy-zabudowy/obudowy-podplytkowe/. Jakich korzyści może spodziewać się klient, decydując się na zakup produktów tej firmy? 

  • Produkty wykonane są z trwałych i sprawdzonych materiałów, 
  • Prosty montaż, z którym poradzą sobie osoby bez specjalistycznego doświadczenia, 
  • Systemy przeznaczone do zabudowania wanien oraz brodzików prostokątnych, czy półokrągłych, możliwość dostosowania zabudowy do każdego łuku wanny,
  • Bezpośrednie oklejanie płytkami,
  • Wykorzystanie nowoczesnej technologii STNDARD PLUS, na którą producent udziela wieloletniej gwarancji (nawet do 31 lat), 
  • Zgodność produktów z europejskimi normami i wymogami,
  • Zabudowa produktów akrylowych oraz metalowych,
  • Dla tych, którzy oczekują więcej - możliwość założenia instalacji oświetlenia LED pod wanną.

Każdy, kto zamierza w najbliższej przyszłości wymienić wannę lub brodzik w swoim mieszkaniu i chce to zrobić w sposób trwały i profesjonalny, powinien zapoznać się z całym asortymentem firmy. Oprócz kompleksowego wyposażenia łazienek, w ofercie znajdzie także narzędzia budowlane przydatne na przykład do montażu obudowy takie jak: poziomice, łaty, czy kątownice.

Dodano: 13-07-2019
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/systemy-zabudowy/obudowy-podplytkowe/Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


WWW: https://www.schedpol.pl/

Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód

Tel: 95 750 51 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy