Opis:

Większość osób spotkała się na drodze z kolumną pojazdów, z których jeden przewoził potężne konstrukcje czy maszyny. Rzadko kto jednak zastanawia się, jak wiele przygotowań należy poczynić, aby doszło do takiego przewozu. Zadania takie realizują firmy dysponujące odpowiednią flotą pojazdów oraz stosownymi pozwoleniami na wykonywanie takiej działalności.

Przedsiębiorstwo transportowe realizujące przewozy gabarytowe można znaleźć w stolicy. Jest to firma działająca w branży od lat, mająca ogromne doświadczenie w planowaniu i realizacji transportu ładunków problematycznych ze względu na potężne gabaryty czy też ciężar przekraczający dopuszczalne normy. Firma ze strony transportponadgabarytowy.com świadczy usługi klientom z wielu branż, w tym z budowlanej i rolniczej, przewożąc rozmaite maszyny w najodleglejsze zakątki kraju. Dysponuje taborem pojazdów niskopodwoziowych, dwu- trzy- i czteroosobowych takich marek jak Volvo, Mercedes czy Scania. Ma też naczepy:

  • rozciągane,
  • poszerzane,
  • wyposażone w najazdy hydrauliczne .

Dzięki doskonałemu wyposażeniu może wykonać najtrudniejsze zlecenie.

Wyspecjalizowana kadra firmy szczegółowo planuje całą operację łącznie za trasą przejazdu, aby zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko przewożonym maszynom, ale także wszystkim uczestnikom ruchu. W przypadku transportu bardzo dużych obiektów, konieczne jest załatwienie różnych formalności i pozwoleń z zarządami dróg oraz z policją. Potrzebny też będzie pilot, ale firma ma własne auta do pilotażu.

Poza maszynami firma ta realizuje transport takich ładunków jak:

  • transformatory,
  • konstrukcje stalowe,
  • jachty, 
  • sprzęt wojskowy,
  • silosy i zbiorniki

i wiele innych nietypowych ładunków. Gwarantuje szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Dodano: 31-05-2022
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://www.transportponadgabarytowy.com/Firma Usługowa „SASIN”


WWW: https://www.transportponadgabarytowy.com/

Chopina 24, 05-822 Milanówek

Tel: (22) 755-87-83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy