Opis:

Właściciele lokali gastronomicznych doskonale wiedzą, jak istotnym elementem wystroju wnętrza restauracji, czy też kawiarni są serwetki. Ich obecność w bistrach, barach szybkiej obsługi itp. nikogo nie dziwi. Goście lokali chętnie po nie sięgają podczas spożywania posiłków. Służą nie tylko do wycierania rąk i ust. Dzięki nim można w ciągu kilku sekund usunąć ze stołu np. rozlaną kawę lub herbatę.

Serwetki papierowe przydają się nie tylko w miejscach publicznych, w których ludzie jedzą i piją, ale także w domu. Można wykorzystać je jako element do nakrycia stołu świątecznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich codziennie. Po serwetki postawione na blacie kuchennym mogą sięgać domownicy - po to, by wytrzeć dłonie po zakończonym posiłku. Ich duże opakowanie zawierające w sumie 9000 sztuk (zapakowane w 40 kartonikach po 225 listków) można zamówić w sklepie internetowym Sanpi.eu. Dwuwarstwowe serwetki celulozowe to propozycja przede wszystkim dla lokali gastronomicznych. Sprawdzą się również na wydarzeniach firmowych, spotkaniach integracyjnych itp. Są bardzo chłonne. Charakteryzują się wysoką jakością. Klienci do wyboru mają serwetki w różnych rozmiarach.

W sklepie internetowym obecne są papiery toaletowe i ręczniki do rąk. Na uwagę zasługuje czyściwo, które przydaje się podczas sprzątania. Nie rysuje ono powierzchni. Oferta obejmuje także chemię profesjonalną, w tym żel do sanitariów, eliminator przykrych zapachów, spray do czyszczenia grilla i piekarnika, preparat do usuwania tłuszczu i zapieczeń oraz nabłyszczacz do zmywarek gastronomicznych, jak również uniwersalny koncentrat do mycia powierzchni. W celu zapoznania się z pełną ofertą należy udać się na stronę online.

Osoby, które zrobią zakupy w sklepie za określoną kwotę, zostaną zwolnione z opłaty za przesyłkę. Każdy może dokonać bezproblemowego zwrotu zakupionego towaru w ciągu 21 dni. Aby być na bieżąco z ofertą, promocjami, nowościami itp., można zdecydować się na darmową opcję, jaką stanowi newsletter.

Dodano: 25-07-2023
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://sanpi.eu/wyroby-papierowe/serwetkiSanpi


WWW: https://sanpi.eu

, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy