Opis:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w Unii Europejskiej, na każdym wyrobie tekstylnym obowiązkowo musi znaleźć się informacja o składzie i sposobie konserwacji danego wyrobu, co znacznie ułatwia klientom wybór właściwego towaru. Do tego służą metki odzieżowe, które mogą być satynowe, poliestrowe czy też żakardowe. Rekomendowany producent metek i wszywek odzieżowych zaprezentował na swojej stronie internetowej sankra.com.pl swoją bogatą ofertę metek i wszywek. Na takich metkach powinien znajdować się, m.in.:

  • skład produktu, z zaznaczonym procentowym udziałem poszczególnych surowców,
  • sposób konserwacji wyrobu, zarówno w formie symboli, jak i w formie tekstowej,
  • nazwa produktu i producenta,
  • rozmiar.

Rekomendowany producent oferuje produkty tylko najwyższej jakości, tak dobierając materiał metek i wszywek, żeby jakościowo nie odbiegały one od jakości materiału, z jakiego jest uszyta odzież, gdyż co prawda metki nie wpływają na jakość produktu, ale niewątpliwie świadczą o jego marce.

Klient, zamawiając metki i wszywki, nie musi się o nic martwić, gdyż producent na specjalne życzenie klienta może zaprojektować metki i odpowiednio je oznakować. Może także dobrać odpowiedni materiał na metki, gdyż metki i wszywki powinny być wytrzymałe i odporne na spieranie, powinny też dokładnie informować o składzie produktu, co jest szczególnie ważne, gdy klientowi zależy, np. na produkcie antyalergicznym, czy też na tym, żeby odzież można było, np. prać, a nie tylko czyścić chemicznie.

Jako że firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami dodatków krawieckich, znacznie to ułatwia pracę, ponieważ dzięki temu ma stały dostęp do najnowszych na rynku dodatków oraz wszelkich nowości, co znacznie poprawia jakość usług i przyczynia się do pozyskiwania wciąż nowych klientów.

Rekomendowana firma jest znana i ceniona nie tylko w Polsce, ale bierze również czynny udział w różnych targach za granicą, pozyskując wciąż nowych klientów. Firma oferuje im nie tylko perfekcyjne wykonawstwo i wysokiej jakości materiały, ale też konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

Dodano: 04-04-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://www.sankra.com.pl/SANKRA


WWW: https://www.sankra.com.pl/

Ogrodowa 72, 91-071 Łódź

Tel: 42 632 35 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy