Opis:

Masaż od wieków uznawany był za czynność niosącą bardzo wiele korzyści prozdrowotnych zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Te właściwości są również doceniane dziś. Masażom chętnie poddają się osoby, które zmagają się z różnymi dolegliwościami typu zwyrodnienia stawów, bóle pleców, problemy z poruszaniem się, krążeniem lub będące w czasie rehabilitacji po wypadkowej. 

Masaż znacząco wspomaga także proces regeneracji organizmu pod względem odnowy ducha. Koi napięcie nagromadzone w ciągu całego dnia, pozwala się zrelaksować i znaleźć przyjemność w łagodnym dotyku rąk uciskających określone partie ciała. Masażom równie chętnie co panie, poddają się także panowie. 

Jednym z punktów, który świadczy usługi masażu dla mężczyzn, jest ten, który przedstawia swoją ofertę na stronie internetowej boginimasazu.pl. To idealna opcja dla panów, którzy mają ochotę na niestandardowy zakres działań relaksacyjnych. 

Wykonywany przez doświadczone, kompetentne masażystki masaż dla panów z Wrocławia i okolic to szeroka oferta doznań, mających na celu ukoić ciało i umysł. Wartym polecenia zabiegiem jest masaż relaksacyjny, oparty na tantrze, starożytnej praktyce duchowej, dążącej do wydobycia z ciała uśpionych pokładów energii seksualnej, będącej pierwotnym źródłem życiowego potencjału.

Masaż tego typu przywiązuje szczególną uwagę do odblokowania oraz stymulacji strefy lingam. Pozwala to na jeszcze głębsze odczuwanie przyjemnych, relaksujących doznań, dzięki czemu masaż będzie nad wyraz efektywny. 

Dla panów spragnionych nieco innych przyjemności, preferujących jeszcze większą i bardziej odczuwalną bliskość fizyczną, salon oferuje masaż za pomocą ciała. Zmysłowy dotyk nagiej skóry pozwoli jeszcze skuteczniej pozbyć się napięcia oraz rozluźnić mięśnie. Doświadczona masażystka potrafi za pomocą własnego ciała odpowiednio oddziaływać na strefy odpowiedzialne za komfort oraz przyjemność podczas masażu. Intensywność przeżyć, jakie odczuwa klient, można intensyfikować za pomocą innych technik relaksacyjnych. Do dyspozycji w ramach oferty salonu jest między innymi masaż dotykiem, na cztery ręce, z podwójną przyjemnością, z grą wstępną lub masaż techniką hiszpańską.

Dodano: 21-07-2020
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://www.boginimasazu.pl/oferta/Salon Masażu Bogini Bastet


WWW: https://www.boginimasazu.pl/

Kuźnicza 57/58 , 50-138 Wrocław

Tel: 48 537 088 680

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy