Opis:

Elementem zwiększającym prywatność, bezpieczeństwo i komfort mieszkańców domów jest ogrodzenie. Dziś producenci proponują konstrukcje pełne oraz ażurowe. Pierwsze z nich mogą nie sprawdzić się na mniejszych posesjach. Niekiedy optycznie je pomniejszają, przez co przestrzenie sprawiają wrażenie ciasnych. Rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w konstrukcje ażurowe, tworzone z różnych materiałów. Zazwyczaj jest to beton, który zaimpregnowany nie chłonie wody oraz drewno. Ten ekologiczny surowiec z łatwością komponuje się z ogrodową zielenią i doskonale pasuje do obiektów nowoczesnych oraz klasycznych. Odznacza się stabilnością, nieskomplikowanym montażem oraz możliwością przemalowywania na dowolne odcienie. Za najsolidniejsze uznaje się płoty dębowe, które są wykorzystywane przez lata.

Ogrodzenia ażurowe wyróżniają się wycięciami, prześwitami i otworami, co oznacza, że nie zasłaniają przestrzeni znajdującej się w pobliżu. Z tego powodu stanowią częsty wybór u właścicieli posiadłości położonych w pobliżu lasów, jezior lub gór. Są to konstrukcje montowane na stałe, doceniane za walory dekoracyjne i niewielkie ryzyko pojawiania się uszkodzeń. Tworzy się je z zaimpregnowanego drewna, niepodatnego na działanie insektów lub czynników atmosferycznych. Luki, jakimi wyróżniają się ogrodzenia ażurowe, nie zaciemniają działek, zapewniają przepływ powietrza i jednocześnie uniemożliwiają dostęp z zewnątrz.

Za zakupem opisywanych konstrukcji przemawia uniwersalność, atrakcyjny wygląd oraz możliwość wyboru spośród rozmaitych form. Tego typu produkty są dostępne na witrynie rscbis.com.pl, którą prowadzi zaufana firma o licznych rekomendacjach. Ażurowe płoty, jakie proponuje, są kupowane przez najbardziej wymagających klientów, chcących zrezygnować z ich pełnych odpowiedników. Odnajdują się one zarówno na dużych posesjach, jak i mniejszych działkach, przykładowo na takich, na których wzniesiono domki letniskowe.

Opisywane ogrodzenia są częstym wyborem osób lubiących uprawiać rośliny i chcących uniknąć nadmiernego zacienienia ogrodów, utrudniającego wzrost. W katalogu zaprezentowano konstrukcje, które z biegiem czasu nie tracą pierwotnego koloru, a ich powierzchnia jest wolna od pęknięć, zarysowań, grzybów lub pleśni. Firma oferuje płoty tworzone z wytrzymałego i dokładnie wysuszonego drewna, które zaimpregnowano odpowiednimi preparatami.

Dodano: 05-12-2022
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
http://www.rscbis.com.pl/pl/katalog/ploty_oslonowe.htmlRSC BIS Sp. z o.o.


WWW: http://www.rscbis.com.pl/

Dworcowa 42, 62-060 Skrzynki k/Buku

Tel: 48 (61) 81 96 433

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy