Opis:

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług firm cateringowych, które oferują popularne diety pudełkowe - dostarczane przez pracowników prosto do domu klienta lub jego miejsca pracy. To bardzo korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy po prostu nie mają czasu, ani ochoty na codzienne zakupy i gotowanie kilku posiłków, a równocześnie zależy im na smacznym i zdrowym jedzeniu. Na terenie Poznania dostępny jest najlepszy catering dietetyczny działający pod nazwą RoyalCook. W ofercie klienci mają do wyboru aż kilka rodzajów diety pudełkowej:

  • bezglutenowa,
  • wegetariańska,
  • wegetariańska z rybą,
  • dla sportowców,
  • dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy,
  • standardowa 5-posiłkowa, której kaloryczność jest dopasowywana do określonej osoby.

Kto najczęściej korzysta z diety pudełkowej?

Firma cateringowa współpracuje z różnego rodzaju odbiorcami, jednak najczęściej są to osoby, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie w domu lub spędzają znaczną część dnia w pracy. Nie od dziś wiadomo, jak ważne dla zdrowia oraz zachowania smukłej sylwetki, jest regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków. Nic więc dziwnego, że diety pudełkowe stały się tak popularne i coraz chętniej zamawiane. Poznańska firma oferuje w standardowej diecie aż 5 różnych dań, które są zawsze dostarczane w godzinach wieczornych, aby klient miał cały zestaw na kolejny dzień. Dzięki szczelnemu opakowaniu, dania mogą zostać również zamrożone lub przechowywane w lodówce, aby móc je wykorzystać na przykład w weekend czy w okresie wolnym od pracy. 

Różnorodność posiłków serwowanych przez doświadczonych kucharzy

Warto podkreślić, że marka zatrudnia utalentowanych kucharzy, którzy do swojej pracy podchodzą z sercem i ogromną pasją. Każdego dnia zamawiane posiłki są starannie przygotowywane z wykorzystaniem świeżych i naturalnych składników. Ogromną zaletą otrzymywanych dań jest ich różnorodność i niesamowity smak. Okazuje się również, że tego rodzaju usługi wcale nie są zbyt kosztowne, szczególnie gdy uwzględni się również znaczną oszczędność czasu, spędzoną na zakupach w sklepach spożywczych.

Dodano: 05-12-2020
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://royalcook.pl/RoyalCook


WWW: https://royalcook.pl/

Taczaka 17, 61-819 Poznań

Tel: +48 730 893 411

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy