Opis:

Nie jest żadną tajemnicą, że dla wielu kobiet jedną z miar atrakcyjności mężczyzny jest jego status społeczny. Jest to w pewien sposób zrozumiałe, bo kobieta myśli przecież (świadomie lub podświadomie) o zabezpieczeniu swojej przyszłości (i ewentualnie także przyszłości swoich dzieci). Dlatego też okazuje się, że można ten czynnik skutecznie wykorzystać podczas podrywu.

Pieniądze nie załatwią jednak całej sprawy. Są one ważnym, ale nie jedynym czynnikiem atrakcyjności. Skupiony m.in. na tej tematyce portal jakzdobywac.pl pisze jasno, że pieniędzmi można kupić czas dziewczyny, ale już podczas samego spotkania należy zadbać o jej zainteresowanie sobą innymi kwestiami. Po prostu stateczny mężczyzna ma więcej czasu i możliwości, by skutecznie zaimponować kobiecie.

Poświęcony tematyce tego, jak poderwać dziewczynę poradnik daje więc kilka cennych wskazówek. Chodzi m.in. o to, by:

  • nie chwalić się pieniędzmi bezpośrednio (co może zostać wręcz uznane za odpychające),
  • nie nosić pieniędzy i kart płatniczych po kieszeniach, ale zaopatrzyć się w stylowy skórzany portfel o męskim kroju,
  • dobrze i gustownie się ubierać — T-shirt i bluzę zamienić na koszulę i marynarkę, ważne są też eleganckie dodatki do stroju,
  • nabyć dobry i nowoczesny model telefonu — telefon to wszakże coś, co często się pokazuje i czego się używa nawet w towarzystwie (jest to również ważne przy pierwszym kontakcie, np. prosząc nieznaną dziewczynę o numer i od razu zapisując go w tym telefonie na jej oczach),
  • zachowywać się jak osoba pewna siebie, stanowcza, ale i jednocześnie spokojna — to świadczy o wysokim statusie społecznym.

Co ciekawe, wszystkie powyższe rady skierowane są nie tylko do mężczyzn, którzy rzeczywiście mają dużo pieniędzy. Z powodzeniem mogą z nich skorzystać też ludzie o średnim statusie społecznym, gdyż warunki nie są wcale wymagające. Istotne jest również to, iż zachowywanie się w towarzystwie jak człowiek stateczny i majętny często realnie otwiera przed tą osobą konkretne drogi do zdobycia pieniędzy.

Dodano: 31-01-2022
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://www.jakzdobywac.pl/blog/jak-poderwac-dziewczyne-na-kase.htmlRobert Marchel


WWW: https://www.jakzdobywac.pl/

MONKCHESTER ROAD 34, NE-6 2 Newcastle upon Tyne

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy