Opis:

Właściciele firm budowlanych, którzy dysponują różnego typu specjalistycznymi maszynami, powinni zawsze mieć pod ręką kontakt do sprawdzonego serwisu, w którym będą mogli dokonać niezbędnych przeglądów czy wymienić zużyte komponenty. Z czyich usług skorzystać?

Przedsiębiorstwo Rental Serwis zarządza profesjonalnym warsztatem, w którym fachowcy przeprowadzają różne naprawy urządzeń produkowanych przez znanych w branży producentów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że firma prowadzi autoryzowany serwis maszyn budowlanych Kubota, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu klientów. Wysoko wykwalifikowani pracownicy są przygotowani nie tylko do usuwania usterek z urządzeń budowlanych marki, ale i innych, przeznaczonych do pracy w branży przemysłowej, rolniczej czy leśnej. Specjaliści naprawiają awarie mechaniczne, instalacji elektrycznej lub pneumatycznej. Dotyczy to łyżek, chwytaków, hydrauliki siłowej, pomp, młotów hydraulicznych, nożyc i wielu innych elementów.

Fachowcy korzystają tylko i wyłącznie z części zamiennych pochodzących od zaufanych dostawców. Co więcej, serwis dysponuje autoryzowanymi częściami do silników Kubota. Należy wspomnieć, że klienci mogą w warsztacie dokonać okresowych przeglądów gwarancyjnych. Poza tym warsztat jest wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz niezbędne narzędzia, co pozwala na szybkie wykrycie oraz usunięcie każdej usterki.

Oczywiście serwis podejmuje się także naprawy maszyn innych producentów. Pracownicy specjalizują się głównie w:

  • agregatach prądotwórczych,

  • zagęszczarkach jednokierunkowych oraz rewersyjnych,

  • pompach wodnych i szlamowych,

  • kompresorach oraz młotach pneumatycznych,

  • podnośnikach nożycowych oraz koszowych,

  • agregatach hydraulicznych.

Należy dodać, że firma świadczy także usługę wytaczania i tulejowania otworów w wysięgnikach czy ramionach różnych maszyn budowlanych. Wszelkie niezbędne informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej. Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które ma ugruntowaną pozycję w branży.

Dodano: 03-03-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
http://rental-serwis.pl/autoryzowany-serwis-kubota-szczecin/Rental Serwis


WWW: http://rental-serwis.pl/

Będgoszcz 18, 74-202 Bielice

Tel: 693720776

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy