Opis:

Nie ma chyba osoby, która nie spotkałaby się z transporterem taśmowym. Są to urządzenia powszechnie wykorzystywane do przenoszenia różnych artykułów, które na codzień napotyka się w sklepach, na lotniskach, w składach materiałów sypkich czy w elektrowniach zasilanych paliwem stałym. Ich wykorzystanie zdecydowanie usprawnia i ułatwia pracę wielu osób, nic więc dziwnego, że wiele ich rodzajów znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki.

Przedsiębiorstwa pragnące usprawnić pracę i odciążyć fizycznie załogę, znajdą rozmaite rozwiązania w firmie, która od kilkunastu lat zajmuje się ich projektowaniem, produkcją i wdrażaniem w zakładach z wielu branż. Są wśród nich rozmaite transportery, w tym przenośniki taśmowe idealnie sprawdzające się w zasadzie wszędzie, gdzie jest potrzeba sprawnego przenoszenia ładunków o sporej wadze. Są one uniwersalne i dzięki temu zyskały sobie ogromną popularność.

Firma z linku remitech.pl buduje te proste w obsłudze urządzenia z najlepszej jakości tworzyw sztucznych, takich jak:

  • polichlorek winylu,
  • poliuretan,
  • silikon,
  • guma,

a także z profili aluminiowych i ze stali niedrzewnej. Dzięki temu są odporne zarówno na uszkodzenia z powodu uderzeń, jak i na działanie substancji chemicznych. Do najważniejszych cech tego sprzętu zaliczyć należy również niezawodność i wydajność. 

Produkowane przez przedsiębiorstwo z linku urządzenia są starannie dopasowane do potrzeb zamawiającej je firmy. Mogą mieć różną budowę, w zależności od tego, co będzie transportowane. Istnieje też możliwość przenoszenia ładunków pomiędzy poziomami, gdyż mogą one pracować w nachyleniu rzędu kilkudziesięciu stopni. Aby zabezpieczyć materiały znajdujące się na taśmie, stosuje się specjalne listwy, prowadnice i bandy boczne, a taśmę w powierzchnię antypoślizgową.

Ich atutem jest możliwość szybkiego przemieszczania ładunku i jego ochrona przed uszkodzeniami. Mimo sporego tempa, konstrukcja nie wpada w drgania. Wyposaża się ją w innowacyjne sterowniki mikroprocesorowe, dzięki czemu nie ma problemu z jej integracją z innymi systemami.

Dodano: 05-12-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://remitech.pl/oferta/systemy-transportu-wewnetrznego/przenosniki-tasmowe/REMITECH RENATA MICHALSKA


WWW: https://remitech.pl/

Książąt Mazowieckich 15, 05-530 Czersk

Tel: 48535388380

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy