Opis:

Wyposażając sklep wielkopowierzchniowy i poszukując półek, które zniosłyby duże obciążenia, warto skontaktować się bezpośrednio z firmą dostarczającą te artykuły nie tylko do sklepów, ale także do firm logistycznych i dużych hurtowni, w których towar składowany jest na paletach. Jest to producent regałów REMA z siedzibą w Poznaniu mający w asortymencie mnóstwo produktów sprawdzających się w każdej firmie i gospodarstwie domowym. W jego ofercie dostępne są regały:

  • archiwalne,
  • magazynowe,
  • paletowe,
  • sklepowe,
  • specjalistyczne.

Przedsiębiorstwo to zajmuje się ich projektowaniem, produkcją i dystrybucją od lat, wykonując najbardziej wymagające zlecenia, także na indywidualne zamówienia, jeżeli klient nie znalazł w ofercie dokładnie tego, czego szuka.

Jest to firma dbająca o zadowolenie klienta, dlatego wykonuje pilne zlecenia, pracując w weekendy, aby dotrzymać terminów. Wszystkie oferowane artykuły są:

  •  wysokiej jakości,
  • zgodne z normami polskimi i europejskimi,
  • spełniające wymagania prawa.

Firma jest w stanie zagwarantować ich wieloletnie użytkowanie. Współpracuje z klientami poszukującymi odpowiednich regałów do magazynów, biur, hurtowni wysokiego składowania, dostarczając także elementy zamienne w razie uszkodzenia mechanicznego. Do produkcji wykorzystuje najlepsze materiały i zaawansowane technologie.

Przedsiębiorstwo to, dostępne pod linkiem rema-poznan.pl, dysponuje warsztatami i ślusarniami w kilku miejscach w kraju, których produkty wysyłane są bezpośrednio do zleceniodawców. Jest to firma niezwykle elastyczna, wykonująca zamówienia indywidualne nie tylko na regały, ale także na specjalistyczne meble metalowe takie na przykład jak szafy do przechowywania rysunków, laptopów, komputerów stacjonarnych czy telefonów. Projektanci producenta rozumieją nietypowe potrzeby klientów, dlatego są w stanie zaprojektować i skonstruować regały o takiej wytrzymałości i wielkości, jakich zażyczy sobie klient, bez względu na to, czy mają to być regały skręcane, zaczepowe, z półkami metalowymi czy z płyty.

Dodano: 07-11-2021
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://www.rema-poznan.pl/REMA STORAGE SOLUTIONS


WWW: https://www.rema-poznan.pl/

Iłowska 22A, 61-311 Poznań

Tel: +48 61 307 0510

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy