Opis:

To urządzenie odkurzające zbiera zanieczyszczenia, przepuszczając powietrze przez wodę, która działa jako filtr. W ten sposób może wychwytywać i zatrzymywać wiele zanieczyszczeń, w tym kurz, pył, roztocza, bakterie i wirusy. Poza tym umożliwia czyszczenie różnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc.  Rainbow to marka odkurzaczy wodnych, które zostały wyposażone w specjalną technologię oczyszczania powietrza. 

Urządzenie od tego producenta działa przy wykorzystaniu podciśnienia, które powoduje, że powietrze z zanieczyszczeniami jest wciągane przez wlot urządzenia i przepuszczane przez pojemnik z wodą. Prowadzi to do zatrzymania zanieczyszczeń, a powietrze jest z powrotem wypuszczane na zewnątrz. Po każdym użyciu odkurzacza zbiornik należy opróżnić, a całe urządzenie wyczyścić zgodnie z instrukcjami producenta. Wymiana wody i regularne czyszczenie są ważne, aby zapobiec rozwojowi bakterii i pleśni. Korzystanie z tego typu urządzenia niesie ze sobą wiele korzyści. Do najważniejszych z nich należy znacząca poprawa jakości powietrza. Odkurzacz wodny piorący od tego producenta jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, takich jak na przykład nawilżanie powietrza. Może działać również, jako dyfuzor zapachów. Jest to model, w którym nie wykorzystuje się worków na przechowywanie zabrudzeń, co pozwala poczynić pewne oszczędności. 

Poza tym producent zadbał o to, aby jego sprzęt cechował się jak najwyższą funkcjonalnością. Dlatego został on wyposażony w specjalne zabezpieczenia chroniące przed uszkodzeniem w wyniku zderzenia ze ścianą lub meblami. Ponadto końcówki są niezwykle łatwe w wymianie, a ich specjalna budowa ułatwia czyszczenie, nawet trudno dostępnych miejsc. Każdy model jest wyposażony w podwójny system filtracji, na który składają się między innymi wysoce skuteczne filtry HEPA, które usuwają niemal 100 procent zanieczyszczeń znajdujących krążących w powietrzu. Odkurzacz świetnie radzi sobie zarówno z niewielkimi drobinkami, jak i zanieczyszczeniami w postaci sierści czy brudu. Dlatego doskonale sprawdzi się w domu alergika.

Więcej szczegółów na temat właściwości odkurzaczy od tego producenta znajduje się na stronie internetowej rainbowsystem.com.pl. Można tam, również dokonać zamówienia. W razie pytań przedstawiciele firmy z chęcią udzielą odpowiedniego doradztwa.

Dodano: 31-03-2023
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://rainbowsystem.com.pl/products/odkurzacz-rainbow/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz


Rainbow System Polska


WWW: https://rainbowsystem.com.pl/

Samuela Twardowskiego 11 , 01-643 Warszawa

Tel: (22) 833 76 25

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy