Opis:

Coraz więcej pań decyduje się na polepszenie wyglądu swojej fryzury poprzez doczepienie sztucznych pasm. Wykonywanie tego typu zabiegów jest opłacalnym zajęciem, które można traktować jako główne zatrudnienie albo jako sposób na dodatkowy zarobek. Wcześniej jednak trzeba zdobyć odpowiednie umiejętności w tej dziedzinie. Kurs przedłużania włosów to jedna z wielu usług, jakie znajdują się w ofercie sklepu racoon.pl.

 

Profesjonalny sprzęt i kadra

 

Akademia prowadzi studio szkoleniowe, które znajduje się w dogodnym położeniu w Warszawie. Kursanci korzystają z wysokiej jakości sprzętów, w tym z pomocy multimedialnych oraz kompleksowo wyposażonych stanowisk fryzjerskich. Uczniowie korzystają z tzw. główek fryzjerskich, na których mogą wiele razy ćwiczyć swoje umiejętności w doczepianiu. Te akcesoria można zakupić, aby umieścić je w swoim salonie jako sposób prezentacji oferowanych usług. Podczas nauki kursanci mają do dyspozycji naturalne włosy oraz preparaty przeznaczone do łączenia ich z modelami. Zajęcia są prowadzone przez ekspertów posiadających odpowiednie umiejętności w określonej dziedzinie fryzjerstwa. Wielu z nich specjalizuje się właśnie w przedłużaniu włosów. Swoje kompetencje zdobywali oni nie tylko w Polsce, ale również podczas kursów organizowanych za granicą, w tym w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi marka.

 

Warsztaty w niewielkich grupkach

 

Ogromną zaletą tego kursu jest fakt, że prowadzący skupia się w całości na uczniu. Zajęcia są prowadzone z udziałem maksymalnie kilku osób, do tego istnieje opcja skorzystania z lekcji indywidualnych. Kurs dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Obydwie są prowadzone pod okiem eksperta w dziedzinie fryzjerstwa. Po zdaniu egzaminu każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat marki, który posiada rangę międzynarodową. Od tej pory może wykonywać zabiegi takie jak przedłużanie włosów we wszystkich salonach partnerskich tej marki. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu profesjonalistów – w ciągu 15 lat w kursach wzięło udział ponad 4000 osób.

Dodano: 09-10-2019
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
http://www.racoon.pl/szkolenia/Racoon Polska


WWW: https://www.racoon.pl/

Szpitalna 5, 00--03 Warszawa

Tel: 22 828 41 03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy