Opis:

Coraz więcej osób potrzebuje pomocy psychologa, ale ciągle nie wszyscy mają dostęp do takich usług czy też chcą z nich korzystać, gdyż obawiają się dyskomfortu bądź stygmatyzacji w otoczeniu. Z myślą o takich osobach powstały usługi polegające na pomocy psychologicznej online. Badania wykazały, że są one tak samo skuteczne jak tradycyjna psychoterapia, odbywana w gabinecie specjalisty. Poza tym jej ceny są przystępne, każdy więc, kto tego potrzebuje, może skorzystać z tego rozwiązania i uwolnić się od swych problemów, poprawiając jakość swojego życia.

Oferta portalu psychologicznego

Portal Psyche Expert oferuje takie rozwiązanie, kierując swoje usługi do wszystkich osób, które potrzebują takiej pomocy, czy to z powodu zaburzeń psychologicznych, czy żałoby po stracie bliskiej osoby, czy może chcąc zapewnić sobie rozwój osobisty. W każdym z tych przypadków skorzystanie ze specjalistycznej pomocy daje pewność, że po krótszym bądź dłuższym czasie konsultacji zauważy się poprawę jakości życia i można będzie znacząco je zmienić. Co ważne, ceny tych usług nie są wysokie, co udowadnia cennik terapii online zamieszczony na stronie portalu. Koszty takich usług są porównywalne z korzystaniem z tego rodzaju pomocy w tradycyjny sposób, w tym przypadku więc większa wygoda nie kosztuje więcej. Poza tym można zaoszczędzić sobie dodatkowych kosztów, związanych na przykład z koniecznością dojazdu do gabinetu położonego w znacznej odległości od miejsca zamieszkania.

Czy warto?

Nawet jeśli dla kogoś skorzystanie z takiej terapii będzie sporym wydatkiem, na pewno warto się na to zdecydować. Ceny są też uzależnione od formy, w jakiej udzielane są porady psychologiczne, zawsze można więc zdecydować się na tańszą, ale wciąż dogodną opcję. Najważniejszy jednak jest fakt, że w ten sposób można korzystać z psychoterapii w zaciszu własnego domu, co daje szansę poprawy swojego życia osobom, które nie mogły tego zrobić w tradycyjny sposób. Nikt nawet nie musi się o tym dowiedzieć, a w ten sposób można będzie skutecznie uporać się z uzależnieniem, problemami w sferze seksualnej czy zaburzeniami odżywiania.

Dodano: 05-05-2019
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://psyche.expert/pricing
http://opusanima.pl/koszt-psychoterapii-czyli-ile-kosztuje-i-ile-czasu-trwa-profesjonalna-terapia/
http://mowimyjak.se.pl/zdrowie/psychologia/psychoterapia-cz-2-ile-kosztuje-sesja-terapeutyczna,94_32343.html

PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska


WWW: https://psyche.expert/

Główna 48b, 05-505 Nowe Wągrodno

Tel: 505484443

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy