Opis:

Pies jest niezwykle bystrym i inteligentnym stworzeniem, które bardzo szybko się uczy. Z tego powodu czworonogi w każdym domu są szkolone do wykonywania poleceń swoich właścicieli. Wiele pupili bierze również udział w treningach do psich sportów, takich jak obedience czy dogfrisbee. Takie psiaki muszą nie tylko bezbłędnie wykonywać polecenia człowieka, ale również samodzielnie myśleć i reagować na określone sytuacje. Aby to było możliwe, potrzebnych jest wiele godzin spędzonych na wspólnych treningach. Podczas każdego szkolenia trener powinien mieć przy sobie coś, co zmotywuje czworonoga do pracy. Najczęściej tym, co najlepiej sprawdza się w tym celu, są smaczne przysmaki. Pyszne nagrody są również potrzebne przy szkoleniu szczeniąt w podstawowych komendach i nauki zachowywania się w domu czy podczas spacerów.

Wybierając nagrody dla szczeniaka i dorosłego psa, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ich skład oraz smakowitość. Powinny one bazować na naturalnych składnikach i wysokiej jakości mięsie. Przyda się również dodatek aromatycznych ziół i potrzebnych dla zachowania zdrowia witamin czy minerałów. Doskonałym pomysłem na przysmaki dla psiaka w każdym wieku są produkty firmy Psiacha. Składają się one z takich składników, jak mięso dzika i królika. W ofercie znaleźć można również smaczki z boczkiem bądź tuńczykiem. Smakołyki cechują się wyraźnym aromatem i w 100% naturalnym składem. Co ciekawe, produkty tej firmy mogą być spożywane nie tylko przez psy, ale również przez ludzi. Możesz zatem sam się przekonać, jakie są pyszne!

Warto zadbać o to, by w roli nagrody dla psa występowała nie karma, którą czworonóg spożywa codziennie, ale wyjątkowe przysmaki. Wtedy motywacja pupila do pracy zdecydowanie się zwiększa, ponieważ smaczki są przez niego wysoce pożądane. Dobrym pomysłem jest zakup różnych rodzajów przysmaków i stosowanie ich wymiennie, gdyż jeden typ może się psu znudzić po pewnym czasie. W dobrze zbilansowanej i smacznej diecie czworonoga nie może zabraknąć zdrowych smakołyków.

Dodano: 17-10-2020
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
PSIA KUCHNIA sp. z o.o.


WWW: https://psiacha.pl

Grunwaldzka 9, 62-020 Swarzędz

Tel: 570 140 070

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy