Opis:

Uporządkowanie przestrzeni magazynowej czy nawet zwykłych przydomowych składzików jest najwygodniejsze, gdy ma się do dyspozycji odpowiednie narzędzia. Niezastąpione są wszelkiego rodzaju trwałe opakowania, w których można bezpiecznie przechowywać różnego rodzaju przedmioty. Przydadzą się także etykiety, zszywacze, taśmy pakowe czy wypełniacze do kartonów. Poszczególne elementy dobrze jest odseparować od siebie tekturowymi przekładkami lub narożnikami. W ten sposób nic się nie zadrapie i nie porysuje. Jest to też dobry pomysł na przejrzyste oddzielenie różnych detali.

Podczas magazynowania świetnie zdają egzamin klasyczne kartony do przeprowadzek. Są one bardziej wytrzymałe, nieco sztywniejsze, a dzięki temu trwalsze i mogą służyć wiele lat. Ich zawartość jest zdecydowanie mniej narażona na uszkodzenia niż ta umieszczona w ozdobnych, ale delikatnych pudełkach. Oczywiście kartonom do transportu niczego nie brakuje – są równie estetyczne.

Wiele z tych pudeł ma zamykanie kufrowe, ze specjalną wypustką wsuwaną w nacięcie na krawędzi. Takie rozwiązanie powoduje, że kartonu nie trzeba dodatkowo spinać czy zaklejać. Jeśli zatem zawartość jest często wyjmowana i wkładana z powrotem, jest to najwygodniejsze wyjście. Pozwala korzystać z jednego opakowania przez długi czas, bez konieczności ponoszenia zbędnych wydatków.

Na szczególną uwagę zasługują pudełka typu tuba – chronią długie, a zarazem wąskie przedmioty. Kartop – producent opakowań kartonowych – oferuje tuby z bardzo trwałej, aż pięciowarstwowej tektury, odpornej na zgniatanie i rozerwanie. Mają one kwadratowy bok – w przeciwieństwie do klasycznej okrągłej tulei – a co za tym idzie są wygodniejsze w magazynowaniu i transporcie, ponieważ nie przemieszczają się tak łatwo jak ich częściej spotykana wersja. W przypadku gdy w jednym pudełku na przemian mają być przechowywane przedmioty o różnej długości, warto wyposażyć się w tubę teleskopową. Składa się ona z dwóch części – jednej nieco węższej od drugiej, co daje możliwość nasunięcia ich na siebie i w ten sposób regulowania długości.

Dodano: 30-03-2019
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://producent.kartop.com.pl/kartonyKartop


WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Zwycięstwa 37, 64-800 Chodzież

Tel: 506 224 565

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy