Opis:

Auditowanie to bardzo istotny proces w każdym przedsiębiorstwie. Wprowadzenie nadzoru w postaci kompleksowego auditu pozwala na monitorowanie poszczególnych sektorów zgodnie z opracowanymi założeniami i wymogami. Jednocześnie daje możliwość wychwycenia wszelkich nieprawidłowości w krótkim czasie (jeśli cała procedura jest przeprowadzana regularnie i rzetelnie) i odpowiednio szybkiej reakcji na nie. Jest to jeden z optymalnych sposobów na poprawę jakości oraz efektywności pracy, wspierający szeroko rozumiane zarządzanie dostępnymi zasobami.

Właściciele biznesów, którzy planują reorganizację i wdrożenie auditu, powinni mieć świadomość, że jest to proces wymagający odpowiedniej wiedzy  umiejętności, głównie w zakresie zarówno całościowego, jak i szczegółowego postrzegania kondycji danej organizacji. Przed rozpoczęciem działań zaleca się więc, by osoba wyznaczona jako auditor wzięła udział w odpowiednim kursie.

Ofertę szkoleń w powyższym zakresie przestawia kadra PROQUAL Management Institute – B. T. Greber Sp.J. To uznany na polskim rynku organizator,  prowadzący spotkania dla początkujących auditorów oraz dla tych, którzy piastują to stanowisko od pewnego czasu  i chcą jedynie zaktualizować zdobyte do tej pory informacje. Starając się odpowiedzieć w jak najpełniejszy sposób na potrzeby rynkowe, firma opracowała ciąg tematyczny kursów związanych z szeroko rozumianym auditowaniem. Dla zaawansowanych przygotowano między innymi omówienie standardów VDA 6.3. Jest to szkolenie zamknięte, obejmujące zarówno teorię, jak i rozpatrywanie konkretnych przykładów użycia wspomnianych zasad. Podczas kursu podawane są też praktyczne rozwiązania z zakresu prawidłowego sposobu dokumentowana auditu.

Dodano: 14-09-2022
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://proqual.pl/szkolenie/vda-6-3-auditor-procesu-2/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szkolenie


PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


WWW: https://proqual.pl/

Ostrowskiego 30, 53-238 Wrocław

Tel: +48713551808

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy