Opis:

Przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem produktów wielkogabarytowych lub artykułów o nietypowych kształtach mogą zamówić je w firmie PPHU EMTEK. Ma ona w ofercie kartony duże i małe, których wygląd można dopasować do przewożonej zawartości.  Dzięki tym opakowaniom łatwo jest umieścić na paletach m.in.:

  • hulajnogi i rowery,
  • meble,
  • sprzęt RTV i AGD,

i przesyłać je do odbiorców. Ułatwiają one w dużym stopniu przebieg procesów logistycznych i zapewnia oszczędność miejsca w magazynie.

Produkty te są wykorzystywane również do przeprowadzek. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa przenoszące swą siedzibę, doceniają fakt, że można zamówić kartony o różnych kształtach i rozmiarach. Pozwala to na właściwe zabezpieczenie przewożonych dóbr. Dużą popularnością cieszą się prezentowane opakowania klapowe. Mają one prostą budowę, a aby zapewnić ochronę zawartości, wystarczy zamknąć klapy i zakleić je np. taśmą. Są to produkty doskonałej jakości, lekkie i ekologiczne, powstające z najlepszych surowców. Można wykorzystywać je jako opakowania jednostkowe lub zbiorcze.

 

Każde pudło może zostać dostosowane do konkretnych oczekiwań klienta. Firma może wykonać np.:

  • dodatkowe otwory lub uchwyty ułatwiające ich przenoszenie,
  • wykonać nadruk z logo przedsiębiorstwa,
  • umieścić na kartonie hasło reklamowe.

Dzięki temu informacje o producencie albo sprzedawcy są widoczne dla każdego.

Zarówno duże kartony na towary wielkogabarytowe, jak i mniejsze opakowania produkowane są z tektury falistej. Wysokie standardy wytwarzania i doskonałej jakości surowce sprawiają, że w przedsiębiorstwie powstają najlepsze pudełka. Tektura jest niezwykle wytrzymała, dlatego dobrze chroni przechowywane i transportowane towary. Kartony prezentowane na stronie mogą mieć różną grubość. Pudła na przesyłki wielkogabarytowe są wykonywane z pięciu warstw, a mniejsze z trzech. Zawsze zapewniają one optymalną trwałość, gdy są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem. To produkty biodegradowalne, które pomagają chronić środowisko naturalne. 

Dodano: 10-01-2021
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://emtek-opakowania.pl/home/wielkogabarytowe/P.P.H.U. EMTEK


WWW: https://emtek-opakowania.pl/

Bojemskiego 10A, 42-200 Częstochowa

Tel: 668628379

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy