Opis:

Powszechnie wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jednak to od rodzaju ich relacji zależy dalszy rozwój czworonoga. Psy, szczególnie te rasowe, cechuje indywidualny charakter oraz zwiększona podatność na choroby genetyczne. Przyszły właściciel nierzadko przy zakupie kieruje się wyglądem psa, ignorując jego potrzeby wynikające z predyspozycji rasy. Jeśli zatem planujesz powiększyć swoją rodzinę o czworonożnego przyjaciela, wybierz takiego, który będzie pasować do Twojego trybu życia oraz oczekiwań. W końcu nie każdy pies nadaje się do trzymania w bloku, tak samo, jak niektóre nie odnajdą się dobrze wśród dzieci lub innych zwierząt.

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi szkoła dla psów Positive Dog z Wrocławia. Doświadczeni szkoleniowcy prowadzą szereg zajęć indywidualnych oraz grupowych, podczas których Twój pies nauczy się w sposób należyty przestrzegać zasad tresury. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy przy zakupie psa, zapisz się na konsultację behawioralną, w której czasie szkoleniowiec rozezna się w Waszych potrzebach, dopasowując rasę do prowadzonego przez Was trybu życia. Takie spotkanie może odbyć się zarówno w domu u klienta, jak i w hali treningowej.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś okazji opiekować się zwierzętami, możesz liczyć na profesjonalną pomoc oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą stworzyć Ci przestrzeń odpowiednią do prawidłowego rozwoju psa. Oprócz tego centrum szkoleniowe oferuje pomoc w zakresie:

  • terapii zachowań agresywnych/lękowych,
  • terapii behawioralnej psa,
  • szkoleń dla psów dorosłych z przewodnikiem,

a także otwartych treningów, w których trakcie Twój pies nauczy się:

  • samokontroli,
  • podstaw aportu,
  • sportów kynologicznych, w tym elementów agility,
  • posłuszeństwa,
  • spacerów na luźnej smyczy,
  • skupienia,
  • umiejętności budowania właściwej motywacji.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takim szkoleniu lub zależy Ci na poprawie relacji z Twoim pupilem, wejdź na stronę internetową firmy i sprawdź, co możesz zyskać przy wsparciu doświadczonego instruktora. Wszak dobra więź z psem opiera się na budowaniu wzajemnych relacji opartych na zaufaniu, co w efekcie przekłada się na jego zachowanie w przyszłości.

Dodano: 10-07-2019
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://positivedog.pl/Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko


WWW: https://positivedog.pl/

Kwidzyńska 4, 51-416 Wrocław

Tel: 48 663 368 826

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy