Opis:

Podczas wykańczania łazienki właściciele skupiają się głównie na wyborze glazury i armatury. Równie istotnym elementem jest grzejnik, który poza funkcją grzewczą, może również sprawdzić się jako unikatowa dekoracja wnętrza. Jest to możliwe przy wykorzystaniu produktów marki Sunerzha specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości grzejników powstałych ze stali nierdzewnej o charakterystycznych kształtach i wyjątkowych kolorach. Firma proponuje nawet ozdobne zawory do grzejników, dzięki czemu klient zyskuje spójną całość wpasowującą się w klimat wnętrza. W ofercie można też znaleźć oryginalne suszarki elektryczne o niewielkich wymiarach. 

Czym wyróżniają się grzejniki Sunerzha?

Proponowane akcesoria łazienkowe powstają przy użyciu stali nierdzewnej (w skład której wchodzi m.in. nikiel i chrom) marki AISI 304. Użyty na etapie produkcji materiał jest trwały, odporny na czynniki zewnętrzne, w tym głównie korozję oraz w 100% odnawialny. Z kolei stosowana metoda spawania (bez spoiwa) gwarantuje wytrzymałość poszczególnych elementów oraz estetyczny wygląd. W ofercie producenta dostępne są grzejniki w wielu barwach i stylach wykończenia, takich jak m.in.:

  • naturalna stal nierdzewna, polerowana na wysoki połysk,
  • złoto,
  • czarna perła,
  • kameleon (składający się z wielu kolorów).

Jednak tym, co przykuwa najbardziej uwagę, jest oczywiście unikatowy kształt poszczególnych modeli. Firma proponuje grzejniki klasyczne oraz elektryczne, których jakość została potwierdzona uzyskanym certyfikatem zgodności z obowiązującymi normami UE. 

Na stronie poprostulazienki.pl można zapoznać się z bogatą ofertą grzejników marki Sunerzha. Oficjalny dystrybutor działający stacjonarnie w województwie pomorskim oraz prowadzący sprzedaż wysyłkową, proponuje takie akcesoria znanego producenta jak m.in. grzejniki łazienkowe dekoracyjne wraz z gotowymi zestawami zaworów termostatycznych i kątowych. Urządzenia grzejne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego można je idealnie dopasować do wielkości aranżowanej łazienki. 

Dodano: 26-06-2023
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://poprostulazienki.pl/89-sunerzhapoprostulazienki.pl


WWW: https://poprostulazienki.pl

Gdańska 33d, 89-600 Chojnice

Tel: 515465568

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy