Opis:

Mianem pierścieni rozprężno-zaciskowych określa się modele zapewniające bezluzowe połączenie między wałami i piastami w kształcie cylindrów. Zalety tego typu konstrukcji to między innymi niskie koszty utrzymania, szybka instalacja, a także możliwość wykonania poszczególnych modeli z wielu różnych materiałów. Poza tym tego typu pierścienia są niezawodne, jako że nadają się do zastępowania takich połączeń jak kołki, wielowpusty, wpusty oraz metody termiczne. Nie wymagają przy tym obróbki za pomocą temperatury, a tym samym skracają zarówno czas realizacji zlecenia, jak i zmniejszają jego koszty. Do wyboru jest kilkanaście różnych wersji pierścieni o odmiennych konstrukcjach i parametrach.

Chcąc znaleźć sprawdzonego dostawcę rozwiązań dla automatyki, warto zainteresować się ofertą przedstawioną na stronie internetowej polpack.com.pl. Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko wysokiej jakości pierścień zaciskowy, ale również wsparcie w zakresie serwisu oraz instalacji oferowanych produktów. Do wyboru są również inne rodzaje sprzęgieł, w tym modele elastyczne, hydrokinetyczne, sztywne oraz produkty dostosowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Pozwala to tworzyć wysoce dopasowane rozwiązania, które idealnie sprawdzają się w danym zastosowaniu. Oferowane pierścienie rozprężno-zaciskowe są zazwyczaj stosowane w napędach osiągających duże prędkości. Wykonano je z materiałów odpornych na powstawanie zabrudzeń. Mogą być stosowane również przy zmiennych obciążenia. Połączenie jest trwałe i nie ulega zniszczeniu, a stożki pozwalają na bardziej efektywne przenoszenie mocy. Możliwość łączenia bezwpustowego sprawia, że tego typu pierścienie są coraz częściej wykorzystywane w budowie różnego rodzaju maszyn.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej sprzedawcy. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy się z nim skontaktować. Poleca się zapoznać również z innymi produktami, takimi jak silniki elektryczne, enkodery, przemienniki częstotliwości oraz przekładnie i motoreduktory nierdzewne.

Dodano: 11-11-2022
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://www.polpack.com.pl/pierscienie-rozprezno-zaciskowe.phpPolpack Sp. z o. o.


WWW: https://www.polpack.com.pl/

Polna 129, 87-100 Toruń

Tel: (56) 655 92 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy