Opis:

Wiele osób myśli, że oferta posiłków dostarczanych pod wskazany adres, to propozycja typowo biznesowa, dla ludzi aktywnych lub ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Jest w tym dużo racji, jednak Pogotowie Cateringowe chce działać o wiele szerzej. Firma powstała z myślą o wszystkich osobach, które nie umieją bądź nie mają czasu na gotowanie, a czeka ich organizacja imprezy rodzinnej. Takie wydarzenie z całą pewnością wymaga wyjątkowego menu. To jednak nieprawda, że jedynym rozwiązaniem jest rezerwacja sali bądź restauracji na wyłączność. Wystarczy zamówić catering na dowóz. Mieszkańcy Lublina i okolic mogą to zrobić, dzwoniąc pod jeden z trzech numerów telefonu podanych na oficjalnej stronie firmy. Wspiera ona lokalnych dostawców produktów regionalnych i ekologicznych. Dzięki temu przyrządzane potrawy są naprawdę wyjątkowe.

Chętni, którzy chcą skorzystać z oferty, powinni podać:

  • termin i rodzaj imprezy, na jaką rezerwowany jest catering,
  • liczbę zamawianych porcji,
  • preferowane menu, np. wegetariańskie, mięsne czy rybne,
  • dodatkowe opcje, w tym desery, koktajle i przekąski z grilla.

Wszystkie dane są bardzo ważne, bo pomagają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Nie od dziś wiadomo bowiem, że dobre jedzenie to zadowoleni goście i klucz do udanej imprezy.

Jeśli ktoś chciałby złożyć mniejsze zamówienie, obejmujące np. 10 czy 30 sztuk, wówczas warto skorzystać ze sklepu online. Przygotowano tam kilka gotowych zestawów. Warto zwrócić uwagę na sałatki czy deskę świeżych owoców i serów. Są to przekąski, które sprawdzą się podczas biznesowych lunchów, ale nie tylko. Coraz częściej tego typu przystawki szefowie firm zamawiają dla swoich pracowników. To idealna propozycja na zdrowe drugie śniadanie, które doda energii na resztę dnia.

Przekąski zostały podzielone na atrakcyjnie cenowo zestawy. W sumie przygotowano ich ponad 30. Porcje są małe, ale bardzo pożywne i smaczne. Oferta zadowoli zarówno zwolenników kuchni staropolskiej, jak i amatorów międzynarodowych specjałów.

Pracownicy firmy zachęcają do składania zamówień. Najlepiej zrobić to z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Dodano: 09-11-2020
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://pogotowiecateringowe.com.pl/catering-lublin-dowozPOGOTOWIE CATERINGOWE s.c.


WWW: https://pogotowiecateringowe.com.pl

Elizówka 65, 21-003 Ciecierzyn

Tel: 609 606 239

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy