Opis:

Na materiały POS składają się produkty reklamowe, których zadaniem jest wspieranie sprzedaży. Powstały one z myślą o klientach detalicznych i znajdują zastosowanie niemalże w każdej branży. Interesują się nimi przedsiębiorcy chcący zainwestować w tradycyjne nośniki, wykorzystywane zarówno w lokalach, jak i na zewnątrz. Wybierają oni między innymi spośród kasetonów, zachęcających przechodniów do wejścia do lokalu. Tworzy się je na zamówienie, co oznacza, że kupujący decydują o ich kształcie czy wymiarach.

Mówiąc o materiałach POS, należy też wspomnieć o ulotkach, czyli nośnikach umożliwiających promowanie marki wśród lokalnej społeczności. Najczęściej inwestują w nie właściciele lokali gastronomicznych, salonów kosmetycznych, siłowni czy sklepów spożywczych, chcący docierać z ofertą do szerszego grona. Ulotki występują w wersji jednostronnej i dwustronnej oraz składanej bądź klasycznej. Za najtrwalsze uznaje się te produkowane na papierze o większej gramaturze, który rzadko się gniecie. Alternatywą są plakaty, spotykane na przystankach komunikacji miejskiej czy słupach ogłoszeniowych oraz billboardy, odznaczające się sporymi gabarytami. Niekiedy są wykorzystywane jako tablice ułatwiające dojazd do hotelu czy pensjonatu.

Zaufany producent materiałów POS sprzedający takie nośniki prowadzi stronę plexitech.pl. Znajduje się na niej oferta kierowana do przedsiębiorców chcących inwestować w prowadzoną przez siebie działalność. Materiały, jakie na nich czekają, dają szansę docierania do masowego odbiorcy małym kosztem. Są one zaliczane do reklamy o szerokim zasięgu, ponieważ można je spotkać w centrach miast czy w pobliżu autostrad. Odpowiednio zaprojektowane zwiększają rozpoznawalność marki, co jest ważne zwłaszcza w przypadku start-upów bądź mniejszych firm.

Dodano: 15-04-2023
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://plexitech.pl/oferta/pos/PLEXITECH


WWW: https://plexitech.pl/

PRZEMYSŁOWA 13, 62-052 KOMORNIK

Tel: 61 830 92 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy