Opis:

Istnieje kilka sposobów na ograniczenie przenikania promieniowania słonecznego do wnętrz. Niektórzy montują żaluzje lub rolety, natomiast pozostałe osoby decydują się na zasłony. Warto jednak wiedzieć, że na rynku dostępne są inne rozwiązania godne uwagi, na które składają się cienkie folie chroniące przed światłem oraz spojrzeniami z zewnątrz. Są one do zamówienia na stronie texconcept.pl. Jej właścicielem jest ceniony dystrybutor folii okiennych 3M sprowadzający wyłącznie najlepsze artykuły o dużej odporności na zniszczenia. Ich atutem jest prostota montażu niewymagająca używania specjalistycznych narzędzi.

Produkty te nabywane są ze względów praktycznych, ponieważ chronią przed stłuczeniami szyb, malowaniem ich przez wandali oraz zarysowaniami. Z tego powodu sprawdzają się w obiektach położonych na parterze, takich jak sklepy czy inne lokale. Klienci wybierają spośród różnych folii, także tych dekoracyjnych. Można je barwić na dowolne odcienie, dzięki czemu dopasowanie ich do stylistyki budynku staje się proste. W zależności od typu okien są one przyklejane na zewnętrznej lub wewnętrznej stronie szyby.

Szacuje się, że żywotność oferowanych folii wynosi nawet 15 lat, ponieważ rzadko się niszczą, a odpowiednio przyklejone nie będą się odklejać nawet pod wpływem częstych opadów deszczy lub innych niesprzyjających warunków pogodowych. Oczywiście można je zdejmować w dowolnym momencie, a wszystko to bez ryzyka zniszczenia szyb. Część z nich została pokryta cienką warstwą kleju, inne zaś występują w wersji statycznej. Dzięki firmie za niewielką sumę można zamówić produkt zwiększający prywatność i komfort osób przebywających w danym obiekcie.

Ciekawym rozwiązaniem są folie dekoracyjne wyróżniające się na tle innych swoim ozdobnym wyglądem. Są one całkowicie gładkie lub wzorzyste. Skutecznie chronią wnętrza domów przed spojrzeniami przechodniów i sprawdzają się we wszystkich oknach, niezależnie od ich wymiarów lub kształtów. Folie występują w wersji matowej oraz połyskującej i różnią się od siebie stopniem zaciemnienia.

Dodano: 24-04-2021
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://www.texconcept.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/3M


PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.


WWW: https://www.texconcept.pl/

Ostrowska 398, 61-312 Poznań

Tel: 61 646 95 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy